MMA PLNajnowszeKSWMirosław Okniński wychwala galę KSW Epic! Dyrektor polskiego giganta: Dziękuję trenerze!

Mirosław Okniński wychwala galę KSW Epic! Dyrektor polskiego giganta: Dziękuję trenerze!

Popularny w środowisku sportowym i freakowym trener od mieszanych sztuk walki – Mirosław Okniński wychwala galę KSW Epic, która w sobotni wieczór odbyła się w Arenie Gliwice. Z podziękowaniami miłe słowa przyszedł do trenera dyrektor sportowy polskiego giganta – Wojsław Rysiewski.

Mirosław Okniński wychwala galę KSW Epic

Przypominamy, że gala KSW Epic była pierwszą imprezą łączącą walki na różnych zasadach na jednej gali i odbyła się w ramach jubileuszu dwudziestolecia istnienia polskiego giganta w świecie sportów walki.

Walką wieczoru imprezy był pojedynek bokserski między Mamedem Khalidovem a Tomaszem Adamkiem, który zakończył się niefortunnie, bowiem kontuzją tego pierwszego i tym samym wygraną przez TKO “Górala”.

Mirosław Okniński wychwala galę KSW Epic! Dyrektor polskiego giganta: Dziękuję trenerze!

Gala KSW Epic okazała się świetną i różnorodną imprezą. Swoją pochwałę w stronę organizatorów gali skierował także Mirosław Okniński.

Na Facebooku trener napisał:

“KSW Epic – Bardzo Dobry Pomysł. Ja jako fan MMA i UFC oraz wieloletni wróg KSW wystawiłbym ocenę tej Gali jako Bardzo Dobra. Oglądałem całą galę i mi się podobała. Dobre, dynamiczne walki.”

W odpowiedzi trener Okniński przeczytał podziękowania od dyrektora sportowego KSW Wojsława Rysiewskiego.

Sprawdźcie sami jak to wyglądało:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis