MMA PLNajnowszeMarcin NajmanMirosław Okniński trenuje i apeluje do Najmana: W parterze jesteś leszczem! [WIDEO]

Mirosław Okniński trenuje i apeluje do Najmana: W parterze jesteś leszczem! [WIDEO]

Mirosław Okniński mówi na poważnie! Uznany trener w naszym kraju trenuje i nawołuje do pojedynku z Marcinem Najmanem. W ostatnim czasie Okniński zaskoczył i zapewnił, że jest kwota, która go skłoni do pojedynku w freakowej organizacji. Nie brakuje także mocnych wypowiedzi trenera, które rzuca on w stronę w swojego potencjalnego rywala czyli ”El Testosterona”.

Okniński

Marcin Najman w piątek stoczył swój kolejny pojedynek w Clout MMA. Były pięściarz mimo wszystko nie zyskał pierwszego zwycięstwa w freakowej organizacji. Częstochowianin ponownie szybko przegrał przez dyskwalifikację z Adrianem Ciosem. ”El Testosteron” nie zgadzał się z decyzją sędziego, lecz trzeba nadmienić, że faulował w tym starciu. 

Wszystko jednak wyglądało momentami komicznie. Dużo lżejszy Cios obala Najmana, dość też łatwo obchodzi pozycje, a kiedy dostaje ciosy w tył głowy zaczynają się krzyki, a wręcz wiski. Warto zaznaczyć, że przy pierwszym przerwaniu dopiero po słowach sędziego Cios osunął się do tyłu i wyglądał jakby miał już nie być w stanie kontynuować walki. Trzeba przyznać, że często widoczne była ”gra aktorska”.

Okniński apeluje do Najmana!

Mirosław Okniński trenuje, bowiem bierze pod uwagę występ w klatce. Uznany trener miałby zmierzyć się z Marcinem Najmanem.

Okniński skomentował ostatnią przegraną Najmana:

Nienawidzę Cię, wiesz dlaczego? Bo dzięki Tobie mogę zarobić dwa miliony. Słuchaj uważnie. Jesteś leszczem jeśli chodzi o parter i to się potwierdziło, bo jeżeli Ty nie możesz wyjść spod takiego gościa jak Adrian Cios to po prostu świadczy, że jesteś nędznym parterowcem nawet parteru w ogóle nie masz, ale nieważne. Polecam Ci ćwiczenia na ławce, żebyś spychał tego Ciosa, ale Ty z nim nie zawalczysz, bo wiadomo nawet z nim przegrywasz. Pewnie celujesz we mnie – w rencistę, ale możesz się przeliczyć

Marcin Najman jak ja Ciebie Nienawidzę

Posted by Mirek Okniński on Tuesday, January 2, 2024

Połamie Ci te chude nośki

Posted by Mirek Okniński on Monday, January 1, 2024

Najman śpi a ja trenuje

Posted by Mirek Okniński on Monday, January 1, 2024
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis