MMA PLNajnowszeBez kategoriiMinotauro zaczyna “pakować”

Minotauro zaczyna “pakować”

minotauro.jpgZ ostatniego wywiadu z szefem DSE – Nobuyuki Sakakibarą mogliśmy się dowiedzieć, że występ na gali Pride 31 Antonio "Minotauro" Nogueiry jest raczej przesądzony. Dziś z Brazylii dobiegły newsy, że Minotauro zatrudnił trenera Rafaela Alejarre (ten sam, który przygotowywał Vanderleia Silve do rewanżu z Ricardo Arona). Jest to bardzo znany coach od przygotowania fizycznego.

Gamrot - Dos Anjos

"Rozmawiałem z ludźmi w Curitiba i nikt nie miał żadnych "ale" przeciwko mojej pomocy dla Minotauro przed jego walką na zbliżający się Pride. Ja chcę pracować z najlepszymi, a trenowanie dwóch najlepszych zawodników to juz dla mnie coś. Właśnie zaczynamy nowy cykl przygotowań fizycznych z Minotauro" – powiedział Alejarre.

Nogueira miał do powiedzenia tylko jedno: "Muszę zacząć tak trenowac, bo oni wszyscy (w Pride) rzucają mną jak dzieckiem"

Jak widać Minotauro cały czas chce rozwijać swoje umiejętności, a wnioski wyciągnięte z walk głównie przeciwko Fedorowi skłoniły go do zatrudnienia trenera od przygotowania fizycznego. Na razie nie znamy przeciwnika Nogueiry, ale media japońskie donoszą, że miałby nim być jakiś zawodnik z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis