MMA PLNajnowszeHero Boxing FightersMini Majk wraca na ring. Już dziś Hero Boxing Fighters w Lisiej Górze 

Mini Majk wraca na ring. Już dziś Hero Boxing Fighters w Lisiej Górze 

Wejdą między liny by pomóc innym. W Lisiej Górze koło Tarnowa odbędzie się dziś Charytatywna Gala Boksu – Hero Boxing Fighters. Cel jest jeden – dobrze się bawić i pomóc innym.

Sobotnie wydarzenie jest organizowane przez Akademię Boksu w Lisiej Górze. Hero Boxing Fighters to połączenie sportu z pomocą potrzebującym. Oprócz kilkunastu pojedynków nie zabraknie licytacji sportowych pamiątek i nie tylko, artystycznych występów i wielkich emocji. Zebrane środki zostaną przekazane Fundacji SMA i ich podopiecznym, którzy walczą z rdzeniowym zanikiem mięśni.

Między liny wejdą dzieci, młodzież i dorośli związani z Akademią Boksu i nie tylko. Dla wielu będzie to szansa na spróbowanie się w bokserskim ringu. Jedną głównych z walk stoczy Mateusz Krzyżanowski czyli Mini Majk – doskonale znany Youtuber, były członek Ekipy Friza. Za Mini Majkiem występy w FAME MMA czy High League gdzie dierżył nawet pas mistrzowski niskorosłych. Jego rywalem będzie Jan Kempisty, inny niskorosły z doświadczeniem w klatce, m.in. w Prime MMA.

W ringu zmierzy się również Youtuber z Tarnowa – Karol “Potter” Garncarz, którego mogliście oglądać m.in. jako prowadzącego wywiady na łamach MMA.PL minionego weekendu podczas gali Strike King Festival w Krakowie. Garncarz jest również współorganizatorem eventu.

Gwarantuje Wam, że nie będziecie mieli lepszej opcji na spędzenie sobotniego wieczoru niż gala Hero Boxing Fighters. Będzie się sporo działo więc musicie być z nami! My chcemy pomóc innym, ale liczymy na Wasze wsparcie. Nie pożałujecie

– zapowiada Youtuber.

Rywalem Pottera będzie tarnowski sportowiec Jacek Brzeziński.

W walce wieczoru wystąpią prosfesjonalny pięściarz Gabriel Blezień (2-0-1), a jego rywalem będzie Rafał Małek, podopieczny trenera Adama Wójcika z Akademii Boksu, który ma Zespół Downa, ale to nie przeszkadza mu w sportowej rywalizacji.

Początek Hero Boxing Fighters już dziś o 18 w Lisiej Górze obok Tarnowa. Ostatnie bilety do nabycia w kasach hali w Lisiej Górze.Więcej informacji na Facebooku.

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis