MMA PLNajnowszeBez kategoriiMichał „Sztanga” Fijałka przed BOTE 2!

Michał „Sztanga” Fijałka przed BOTE 2!

Gamrot - Dos Anjos

Promotorzy dołożyli kolejne obciążenie. Michał podchodzi spokojnie. Ogląda czy aby na pewno wszystko jest równo dociśnięte. Tak. Powoli lecz konsekwentnie dźwiga wyzwanie. Wyciska z przeciwnika resztki wiary w zwycięstwo! Michał „SZTANGA” Fijałka(6-0-0) zawodnik, którego trener,a zarazem ikona polskiego MMA Piotr ”BAGI” Bagiński, zdecydował się rzucić dość szybko na głęboką wodę ringu.

Jak na razie Sztanga pływa niczym drapieżnik który pożarł weterana wszechstronnej walki wręcz Dave Daleglisha(30-19-2). Oby jego zęby okazały się równie ostre w przypadku najlepszego „Prospekta”2009 ,wg Sherdoga, Hansa Stringera(14-4-1).

Na co dzień szkoli przyszłych kierowców więc życzę mu by szkołę dał również Hansowi w gdyńskim ringu 12.06.2010 na drugiej edycji BEAST OF THE EAST.

Artykuł dedykuję zawodnikowi i również nauczycielowi jazdy Hubertowi Cieślakowi z Murowanej Gośliny,który mimo wielkich ambicji musiał zawiesić rękawice przez poważną kontuzję kolana. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Berserkerze.

Maciej „ALF” Glabus

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis