MMA PLNajnowszeUFCMichał Oleksiejczuk wziął na celownik Jednookiego Magomedova!

Michał Oleksiejczuk wziął na celownik Jednookiego Magomedova!

Michał Oleksiejczuk wyzwał do walki Sharabutdina Magomedova! Polak ma zamiar zadać pierwszą porażkę zawodnikowi z Machaczkały.

Oleksiejczuk wyzwał Jednookiego Magomedova
Foto: Polsat Sport/ Chris Unger/ Zuffa LLC

Sharabutdin Magomedov (12-0) zwycięsko rozpoczął swoją przygodę z organizacją UFC, pokonując na pełnym dystansie Bruno Silvę (23-10). Więcej o tym pisaliśmy – [TUTAJ].

Jednooki rewolwerowiec w debiucie zaprezentował szeroki wachlarz kopnięć i uderzeń. W stójce Magomedov wyglądał bajecznie, mieszał płaszczyzny, szukał okazji do kontry. O wiele gorzej zaś wypadł w aspekcie zapaśniczo-parterowym, dając obalać się Brazylijczykowi. Ostatecznie Bullet wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Występ rzeźnika z Dagestanu nie umknął uwadze Michała Oleksiejczuka. Husarz na swoim X-owym profilu obwieścił, że jest gotowy zawalczyć z niepokonanym 29-latkiem.

Ej, rudobrody! Słyszałem, że szukasz guza? Jeśli to ja byłbym na twoim miejscu, to zostałbym na końcu tęczy pilnując złota, zamiast dołączyć do klubu dla dużych chłopców. Przemyśl to dwa razy!

ZOBACZ TAKŻE: Erko Jun wystąpi na PRIME 7! Rywalem zawodnik, który lubi jak krzyczy się jego pseudonim!

Oleksiejczuk (19-6, 1 NC) ostatni występ odnotował na gali UFC Fight Night 225 w Singapurze, gdzie zdemolował Chidi Njokuaniego. Na ten moment Sharabutdin Magomedov nie odpowiedział na wyzwanie naszego rodaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis