MMA PLNajnowszeKSWMichał Materla szczerze o Tomaszu Adamku: Przyda mu się ojcowska reprymenda!

Michał Materla szczerze o Tomaszu Adamku: Przyda mu się ojcowska reprymenda!

Michał Materla (33-10) już dziś stoczy swój następny pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. 39-latek podczas gali XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim stanie przed kolejnym dużym starciem. Materla po nieudanej walce o pas mistrzowski w wadze średniej – nie zamierzał szukać walki na odbudowę. Były champion w rozmowie z Arturem Mazurem odniósł się do wypowiedzi Jana Błachowicza o Tomaszu Adamku.

Materla

Materla zaczął świetnie poprzedni rok. Podopieczny Piotra Bagińskiego przed własną publicznością w rewanżu po latach pokonał ponownie weterana Kendalla Grove. Materla sprawił dużą niespodziankę na hitowej gali KSW Colosseum 2, gdy po dużych problemach znokautował już w pierwszej rundzie faworyzowanego Radosława Paczuskiego. 

Michał podczas KSW 89 stanął przed szansą odzyskania tytułu. Ostatecznie reprezentant BT Gym po pełnych 5-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Pawłem Pawlakiem. 

Michał Materla komentuje!

Michał Materla odniósł się do wypowiedzi Jana Błachowicza. Były mistrz KSW uważa, że ”Cieszyński Książe” trafił w punkt jeśli chodzi o wypowiedż związaną z Tomaszem Adamkiem. 

Słowa w punkt. Powiedział swoje zdanie i zwrócił uwagę Tomkowi. Wizualnie w pojedynku, w którym nie był stroną, bo to Mamed wywierał presję czy dominował. Mimo że drugą rundę przegrał przez faul, nie wiadomo czy by nie było sytuacji, że trzy rundy by wygrywał. Zupełnie niepotrzebne dla klasy zawodnika i osoby, która zapisała się na kartach historii boksu. Powiedział, zanim pomyślał. A Janek po prostu… Myślę, że taka ojcowska reprymenda mu się przyda Adamkowi, bo to było zupełnie niepotrzebne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis