MMA PLNajnowszeKSWMichał Materla komentuje słowa Sosnowskiego: Wychodzi niepotrzebna frustracja!

Michał Materla komentuje słowa Sosnowskiego: Wychodzi niepotrzebna frustracja!

Albert Sosnowski kompletnie zaskoczył swoją wypowiedzią po main evencie KSW EPIC, która odbyła się w Gliwicach. Mowa o starciu na zasadach boksu pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Tomaszem Adamkiem. ”Dragon” zapewnił, że pokona obu jednego wieczoru, a ponadto ich walkę nazwał ustawką. Teraz słowa doświadczonego pięściarza skomentował były mistrz KSW – Michał Materla, który zapewnia, że było to kompletnie niepotrzebne.

Materla

Sosnowski w ostatnim czasie niespodziewanie wrócił i ma za sobą udany debiut w freakowej organizacji. Obecność na konferencjach i programach jak widać podkusiła go, aby ”podkręcić” po walce legend.

Czy był to dobry ruch? Można to zobaczyć po reakcji widzów na komentarz ”Dragona”, którzy byli zniesmaczeni jego zachowaniem.

Ustawiona walka. Ich obu jednego wieczoru robię, do jednej bramki. Ustawiony deal Borek Rules

Materla komentuje!

Michał Materla w programie Klatka po Klatce (Artur Mazur) skomentował słowa Alberta Sosnowskiego. Były mistrz KSW zapewnił, że była to kompletnie niepotrzebna wypowiedź.

Wychodzi niepotrzebna frustracja. Znając klasę tych dwóch zawodników, żaden z nich by sobie nie pozwolił, by zrobić jakąś ustawkę. Każdy z nich wchodził do walki z dużą ambicją do tego, żeby zwyciężyć i mieli mocne przygotowania. Po co by było je robić, gdyby miało się to skończyć ustawką albo sytuacją zaplanowaną odgórnie. Niepotrzebne słowa Alberta Sosnowskiego, który może na wyrost to zinterpretował.

39-latek swój najbliższy pojedynek stoczy szesnastego marca na gali KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim. Podopieczny Piotra Bagińskiego zmierzy się z Piotrem Kuberskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis