MMA PLNajnowszeBoksMichał Cieślak z kolejnym zwycięstwem przed czasem! Polak blisko walki o największe laury!

Michał Cieślak z kolejnym zwycięstwem przed czasem! Polak blisko walki o największe laury!

Michał Cieślak (26-2, 20 KO) ma za sobą kolejne zwycięstwo przed czasem. Polak coraz bliżej jest walki o największe laury. Polak dziś zastopował Juana Diaza (10-1, 10 KO) z Wenezueli.

Cieślak

Jak informuje TVP Sport – Michał Cieślak ma zostać niebawem wyznaczony do walki wyłaniającej oficjalnego pretendenta do pasa federacji WBC. Polak w tym starciu najprawdopodobniej zmierzyłby się z Argentyńczykiem – Yamilem Alberto Peraltą. W tej sytuacji Polak oddałby tytuł mistrza Europy.

Cieślak w kwietniu poprzedniego roku został mistrzem Europy. Polak w Rzeszowie w czwartej odsłonie zastopował reprezentanta Francji – Dylana Bregeona. W ostatniej walce Cieślak ponownie stanął przed ciekawym testem. Miało to miejsce w Nosalowym Dworze, gdy w siódmej rundzie zastopował twardego Tommy McCarthy’ego.

Kolejne zwycięstwo!

Cieślak od samego początku był aktywny. Było naprawdę dużo ciosów na korpus. Pięściarz z Wenezueli w pewnym momencie szukał swoich okazji, ale bez większych rezultatów.

Diaz dzielnie znosił kolejne akcje przeciwnika. Juan skupił się na obronię i co jakiś czas ruszał z mocnym atakiem. Wenezuelczyk coraz częściej dochodził do głosu czym zaskoczył. Pięściarz był odważny, ale pod koniec drugiej odsłony pojawiło się mocne rozcięcie – co nie pomagało rywalowi Polaka.

W trzeciej rundzie Michał był mocno ruchliwy – kolejne uderzenia na korpus. Juan widać było, że ciężko znosi kolejne akcje Polaka. Ponadto pojawiło się zdecydowane zwolnienie ze strony reprezentanta Wenezueli.

Szkoda… Ostatecznie Diaz nie wyszedł do czwartej rundy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis