MMA PLNajnowszeRWCMichał Andryszak wraca! Wystąpi w walce wieczoru RWC 5 w Mrągowie

Michał Andryszak wraca! Wystąpi w walce wieczoru RWC 5 w Mrągowie

Michał Andryszak wraca! Zawodnik wagi ciężkiej, typowany niegdyś na mistrza Federacji KSW wystąpi w walce wieczoru gali RWC 5, która 31 lipca odbędzie się w Amfiteatrze w Mrągowie. Transmisja z wydarzenia na antenie TVP Sport.

Michał Andryszak wraca
Foto: KSW

Informację o tym powrocie oraz o całej gali podał portal sportowefakty.wp.pl i zostały one potwierdzone przez organizatora – Pawła Kowalika:

Michał Andryszak wraca! Wystąpi w walce wieczoru RWC 5 w Mrągowie

“Longer” swoją ostatnią walkę stoczył 18 maja 2019 roku na gali KSW 49 został poddany przez byłego zawodnika UFC Luisa Henrique. Wcześniej Andryszak w KSW pokonywał Michała Kitę i Fernando Rodriguesa Juniora oraz przegrał z aktualnym mistrzem wagi ciężkiej KSW Philem De Friesem.

Rywal “Longera” na RWC 5 nie został jeszcze podany.

Portal sportowefakty.wp.pl donosi także o zakontraktowaniu na tę galę walki Igora Michaliszyna z Piotrem Danelskin oraz występie Cezarego Oleksiejczuka.

Na uwagę zasługuje także fakt, że RWC 5 ma być otwarte dla publiczności. Do użytku fanów ma być oddana 1/4 dostępnych miejsce w mrągowskim Amfiteatrze. Bilety na to wydarzenie mają być dostępne w tym lub na początku przyszłego tygodnia.

Zobacz także:

Darmowa walka przed KSW 53 – Jak wyglądał rewanż Gamrota z Parkiem?

Mateusz Gamrot i Norman Parke spotkali się po raz drugi na gali KSW 40 w Dublinie w październiku 2017 roku. To nie była zwykła walka, tylko prawdziwa wojna zakończona kontrowersjami.

Olbrzym z KSW podał kiedy wjedzie do klatki? Czy nadchodzi Martyn Ford?

Martyn Ford, czyli olbrzym z KSW podał kiedy wejdzie do klatki polskiego giganta! Niezwykle popularny w Wielkiej Brytanii aktor, celebryta i kulturysta zapowiedział, że chce poczuć pełnię doznań z debiutu w klatce.

Sowiński typuje walkę Mańkowski vs. Wrzosek na KSW 53. Na kogo postawi?

Artur Sowiński typuje walkę Mańkowski vs. Wrzosek, która będzie jedną z najważniejszych na lipcowej gali KSW 53. “Kornik” ma swojego wyraźnego faworyta.

“Gilbert płakał całą noc” – brat Burnsa po wypadnięciu z UFC 251

Gilbert Burns rzekomo płakał całą noc po wypadnięciu z walki wieczoru gali UFC 251, na której miał zmierzyć się z mistrzem wagi półśredniej Kamaru Usmanem. O sytuacji Brazylijczyka opowiedział jego brat Herbert.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis