MMA PLNajnowszeUFCMichael „Venom” Page w UFC? Wszystko wskazuje, że tak!

Michael „Venom” Page w UFC? Wszystko wskazuje, że tak!

Wygląda na to, że Michael Page podpisał kontrakt z największą organizacją MMA na świecie. 36-latek ma zadebiutować jeszcze w tym roku!

Venom w UFC

Michael „Venom” Page przez wiele lat występował pod sztandarem Bellator MMA – łącznie dla federacji Scotta Cokera stoczył aż 19 walk, z czego 17 wygrał.

W lipcu Brytyjczyk ogłosił, iż jego kontrakt z organizacją wygasł i nie zamierza go przedłużać, tym samym zakończył swoją 10-letnią przygodę z Bellatorem.

Michael Page w UFC!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Page postawił na UFC – przynajmniej tak wynika z najnowszego odcinka Full Send Podcast z udziałem Dany White’a, sternika amerykańskiego hegemona.

Na jednej z tablic zawieszonych na ścianie widniało nazwisko zawodnika, a także rywal, z którym przyjdzie mu się mierzyć w debiucie – do tego ma dojść na styczniowym UFC 297, gdzie wystąpi m.in. Jan Błachowicz. Rywalem 36-latka będzie Kevin Holland, co zwiastuje prawdziwe fajerwerki.

ZOBACZ TAKŻE: Sulęcki zabrał głos w sprawie zarobków w FAME! ”Striczu” pewny swego przed walką z Parke!

Michael Page to solidne wzmocnienie kategorii średniej, szczególnie pod względem medialnym. Na pewno sporo kibiców ostrzy sobie już zęby na występ „Venoma” pod banderą UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis