MMA PLNajnowszeBez kategoriiMichael Bisping pokona Andersona Silve?

Michael Bisping pokona Andersona Silve?

 

Gamrot - Dos Anjos

Były mistrz wagi półciężkiej UFC – Quinton Rampage Jackson, który obecnie trenuje z zawodnikiem wagi średniej Michaelem Bispingiem w Wolfslair MMA Academy w UK uważa, że jego kolega jest wstanie zwyciężyć z mistrzem wagi średniej UFC – Andersonem Silvą.

Chodzą plotki o tym, że Bisping ma zostać trenerem w TUFie 9 a na przeciwko niego miałby stanąć Hendo. Zwycięzca tego pojedynku zmierzyłby się z Andersonem Silvą.

 Trenuje z Michaelem od roku i załważam duże postępy, już jest jednym z najlepszych zawodników. Michael nie wiem tak naprawede jak dobry jest. Albo jak dobry może być. Jeśli Michael zwycięży z Chrisem Lebenem i będzie walczył z Danem Handersonem wtedy będzie mógł pokazać swoje umiejętności. Jeśli Michael pokona Handersona będzie mógł walczyć nawet z Andersonem Silvą. Michael ma predyspozycje do bycia najlepszym. W wielu rzeczach już jest lepszy ode mnie. Michael to świetny zawodnik. Ciężko trenuje, ma potencjał na bycie mistrzem tego sportu. Dodatkowo ma wokół siebie świetnyh trenerów. W walce MMA może zdarzyć się wszystko. Ludzie widzą niesamowitego Andersona, ale Michael jest wstanie zwyciężyć z nim któregoś dnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis