MMA PLNajnowszeBoksMedia-trening Francisa Ngannou przed walką z Anthonym Joshuą [WIDEO]

Media-trening Francisa Ngannou przed walką z Anthonym Joshuą [WIDEO]

Bohaterzy walki wieczoru gali Knockout Chaos zaprezentowali swoje umiejętności na treningu medialnym.

Media trening Ngannou

Zaledwie kilka dni zostało do kolejnego bokserskiego wydarzenia w stolicy Arabii Saudyjskiej. W walce wieczoru Francis Ngannou po raz drugi zawita na bokserski ring – tym razem dzielił go będzie z Anthonym Joshua.

Zanim zawodnicy przystąpią do rywalizacji, trzeba jeszcze wypełnić medialne obowiązki. Dzisiaj odbył się media-trening, podczas którego mogliśmy zobaczyć uczestników Knockout Chaos w akcji.

Wiadomo, że nikt o zdrowych zmysłach nie zaprezentuje wszystkiego, co przygotował na piątkowy wieczór, ale coś tam zawsze można wyczytać.

Poniżej możecie sprawdzić tarcze Francisa Ngannou. W moim odczuciu jest lepiej niż ostatnio, choć człowiek z taką siłą raczej nie musi przejmować się techniką. Co to będzie za walka!

Gwoli przypomnienia, Kameruńczyk w swoim zawodowym debiucie posłał na deski „Króla Cyganów”, czym sprawił ogromną sensację i otworzył sobie furtkę do kolejnych dużych walk.

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, ile Francis Ngannou zarobi za walkę z Anthonym Joshuą!

Jak widać, Francis Ngannou idealnie wykorzystuje swoje 5 minut. „Predator” za starcie z Brytyjczykiem zarobi 20 milionów dolarów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis