MMA PLNajnowszeBez kategoriiME BJJ 2009: Wyniki!

ME BJJ 2009: Wyniki!

bixente.jpg

Gamrot - Dos Anjos

Zakończyły się najważniejsze zawody BJJ na starym kontynencie. Nie obyło się oczywiście bez sukcesów polskich zawodników. Na uwagę zasługuje worek medali braci Linke i bardzo dobra postawa juniorów reprezentujących Gracie Barra Poland a a także medal Karoliny Zawodnik z Berserkers Team. Szczerze mówiąc nie wiem czy nie jest to pierwszy medal w kobiecym BJJ dla Polski. Jeśli się mylę proszę o korektę w komentarzach.Wśród medalistów jest też Paweł Malowaniec , który kiedyś reprezentował w judo wrocławski Śląsk – wiadomość o tyle satysfakcjonująca ,że Paweł ma już swoje lata :))). Na co dzień prowadzi zajęcia w oławskiej Olimpii.

Z ciekawostek należałoby jeszcze dodać mistrzostwo Europy wywalczone przez byłego reprezentanta Francji w piłce nożnej – Bixente Lizarazu (na zdjęciu). Kibice Bayernu kojarzą go na pewno. Poniżej lista tych , którzy wracają z Portugalii w dobrych nastrojach. Jeśli kogoś w tym gąszczu wyników nie odnalazłem z góry przepraszam.

Grzegorz Bąk, Przemysław Frąszczak, Mariusz Linke, Maciej Linke, Paweł Korycki, Jarosław Koch,Marcin Jankowski, Sławomir Zakrzewski,Mariusz Abramiuk, Jarosław Gajek, Marcin Koch, Grzegorz Czerwiński, Piotr Bagiński, Radosław Malinowski, Tomasz Bartkowiak, Filip Sadawski, Karolina Zawodnik, Radek Senger, Waldemar Lijewski, Paweł Malowaniec , Paweł Czeka, Jacek Ciokowski, Tomasz Skórkowski, Przemysław Wojnowski, Karol Stasiak, Robert Trzcionka, Przemysław Gnat

Zgodnie z przewidywaniami na podium stanęli tacy zawodnicy jak Braulio Estima ( opiekujący się min. warszawską Copą), Kron Gracie czy Marcio Cruz (bardziej chyba znany jako  Pe De Pano). Open wśród seniorów wygrał Fabio Gurgel ( Alliance) , drugi w kategorii ultra ciężkiej był Remco Pardoel. Trzeci w open był specjalista od żółwia Eduardo Telles ( NineNine).

Komplet wyników odnaleźć można na  ibjjf.org

PS. Widać co dwie głowy to nie jedna. Oddaje honor Kamili Kobylińskiej :)) nie umniejszając sukcesowi Karoliny :)) … Jatsowi natomiast dziękuję za informację i czujność, thanx!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis