MMA PLNajnowszeFAME MMAMbappe w Realu a bracia Tyburscy w Kosie Konstancin? Popularni freak fighterzy zmienią sport?

Mbappe w Realu a bracia Tyburscy w Kosie Konstancin? Popularni freak fighterzy zmienią sport?

W momencie, kiedy piłkarski świat żyje informacją o tym, że Kylian Mbappe wylądował ostatecznie w Realu Madryt, to świat mieszanych sztuk walki o charakterze freakowym obiega właśnie informacja, że popularni braci Tyburscy także wylądują w nowym dla siebie klubie piłkarskim.

bracia Tyburscy w Kosie Konstancin

Dziennikarz szanowanego portalu Meczyki – Samuel Szczygielski doniósł w swoich mediach społecznościowych, że Piotr i Paweł Tyburscy, czyli zawodnicy znani ze swoich walk w różnych freakowych organizacjach nowy sezon piłkarski mogą rozpocząć jako zawodnicy Kosy Konstancin.

Klub Kosa Konstancin obecnie występuje w A-Klasie. Obok popularnych we freakach braci, do klubu tego ma dołączyć także Jakub Kosecki, syn właściciela klubu Kosa Konstancin – Romana Koseckiego.

Mbappe w Realu a bracia Tyburscy w Kosie Konstancin? Popularni freak fighterzy zmienią sport?

Wiadomość potwierdzająca nową działalność sportową braci Tyburskich w poniższym wpisie dziennikarza Samuela Szczygielskiego:

Jak czytamy w artykule, Paweł i Piotr Tyburscy w przeszłości grali już w piłkę kopaną między innymi w rezerwach Polonii Warszawa. Ich transfer do Kosy Konstancin może być bardzo dobrą informacją zarówno dla samych zawodników, jak i klubu.

Nie wiadomo na ten moment jak będzie wyglądała przyszłość freakowa Pawła i Piotra Tyburskich. Jeśli zostaną oni piłkarzami Kosy Konstancin, to najprawdopodobniej zrezygnują z występów w klatkach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis