MMA PLNajnowszeBez kategoriiMatt Hughes wylatuje z MFS? Niespecjalnie…

Matt Hughes wylatuje z MFS? Niespecjalnie…

Te informacje po paru godzinach okazały się niepełne, oficjalna wersja jest tutaj.

Gamrot - Dos Anjos

Sam Caplan z Five Ounces Of Pain porządkuje informacje o tym, że Hughes opuszcza team byłego mistrza UFC, Pata Mileticha. Informacje zostały zweryfikowane u Monty’ego Cox’a, który jest managerem m.in. Matta Hughesa, Jensa Pulvera i Houstona Alexander’a.

Owszem – Hughes otwiera kompleks treningowy w St. Louis, gdzie mieszka razem z rodziną i w zasadzie to tyle. Hughes trenował w MFS tylko przed walkami, jednocześnie mieszkając i trenując na codzień w swoim rodzinnym mieście. W Internecie pojawiła się informacja, że Hughes odpuszczam Miletich Fighting System, ale Monty Cox jej nie potwierdza.

Póki co porównuje się otwarcie sali treningowej do filii jaką posiada Hendo (macierzystym teamem jest ciągle Team Quest), a nie do tego co ma Randy (osobna, nowa stajnia zawodników i świetny kompleks treningowy Xtreme Couture). Mattowi pomoże Robbie Lawler, który wraz z żoną ma przeprowadzić się bliżej St. Louis.

Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby Matt Hughes wykorzystał potencjał marketingowy jaki w nim drzemie (trener w obecnej edycji TUF-a i 9x mistrz WW UFC, facet, który poskładał Royca Gracie etc.) i probował stworzyć własną marke w MMA.

Jak będzie – zobaczymy. Jens Pulver, przyjaciel Matta i również podopieczny Monty’ego Coxa komentuje cały szum wokół odejścia Matta: o MFS zawsze mówiło się same pierdoły. Tak było np. z informacją, że Matt Hughes (szczęśliwy mąż i ojciec) przespał się z żoną Pulvera. Cała plotka może i miała by ręce i nogi, gdyby nie jeden szczegół:

Pulver nie ma żony. Dziewczyny również…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis