MMA PLNajnowszeUFCMateusz Rębecki poznał rywala na majowe UFC Fight Night w St. Louis!

Mateusz Rębecki poznał rywala na majowe UFC Fight Night w St. Louis!

Nie Matt Frevola, lecz Carlos Diego Ferreira będzie przeciwnikiem Mateusza Rębeckiego na majowej gali UFC Fight Night w St. Louis.

Rębecki poznał rywala na UFC Fight Night w St. Louis!
Foto: Getty Images/Josh Hedges / Contributor

Choć wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że to Matt Frevola zastąpi kontuzjowanego Joela Alvareza, ostatecznie wybór padł na doświadczonego Brazylijczyka.

Dziś organizacja UFC oficjalnie poinformowała, że Mateusz Rębecki zmierzy się z Carlosem Diego Ferreirą. Pojedynek uświetni galę UFC Fight Night w St. Louis, która odbędzie się 11 maja, wobec czego Polak zawalczy dwa tygodnie później, niż pierwotnie planowano.

„Rebeasti” ostatni raz w klatce amerykańskiego giganta pojawił się na UFC 295, gdzie w 1. rundzie balachą poddał Roosevelta Robertsa. Natomiast rywal naszego reprezentanta w maju zeszłego roku popisał się kapitalnym nokautem, usypiając zaprawionego w bojach Michaela Johnsona.

Carlos Diego Ferreira w swojej dotychczasowej karierze mierzył się m.in. z Mateuszem Gamrotem czy Beneilem Dariushem. Był nawet moment, kiedy nazwisko Brazylijczyka widniało w czołowej piętnastce kategorii lekkiej. Z pewnością naszego orła czeka trudne wyzwanie.

ZOBACZ TAKŻE: Wiemy, ile Tomasz Adamek może zarobić za walkę na FAME 21: Pretendent!

Waszym zdaniem, kto wygra? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis