MMA PLNajnowszeGamrotMateusz Gamrot z wielkim uznaniem o najbliższym rywalu: Nastawiam się na ciężką walkę!

Mateusz Gamrot z wielkim uznaniem o najbliższym rywalu: Nastawiam się na ciężką walkę!

Mateusz Gamrot (23-2) już dziewiątego marca w Miami wystąpi na hitowej gali UFC 299. Nasz reprezentant zmierzy się z byłym mistrzem UFC – Rafaelem Dos Anjosem (32-15). Polak w mediach społecznościowych odpowiadał na pytania widzów/fanów. ”Gamer” z wielkim uznaniem wypowiedział się o swoim najbliższym rywalu.

Gamrot

Brazylijczyk to były mistrz wagi lekkiej w organizacji UFC. 39-latek po tytuł sięgnął w marcu 2015 roku, gdy na dystansie 5-rund zdominował Anthony Pettisa. W pierwszej obronie Dos Anjos potrzebował zaledwie minuty i sześciu sekund na znokautowanie Donalda Cerrone.

Rafael stracił pas w starciu z Eddie Alvarezem. Dos Anjos miał poważne problemy ze zmieszczeniem się w limicie. Definitywnie odbiło się to na walce. Brazylijczyk przegrał już w pierwszej rundzie przez nokaut.

Wojownik z Rio De Janeiro w ostatnim czasie walczy mocno w kratkę. Trzeba jednak dodać, że są to starcia z ścisłą czołówką.

Gamrot z uznaniem o Dos Anjosie!

Mateusz Gamrot (23-2) na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Gamer” z wielkim szacunkiem wypowiedział się o swoim najbliższym przeciwniku.

Polak przekonuje, że szykuje się ciężki pojedynek. To nie koniec ”Gamer” podkreśla, że Dos Anjos dąży do parteru, więc będzie to zestawienie przy którym nie zabraknie emocji.

Były mistrz i były pretendent w kategorii wyżej. Dobry w każdej płaszczyźnie i bardzo doświadczony! Nastawiam się na ciężką walkę. Walczył prawie z każdym w UFC i każdemu dał opór. Sam dąży do parteru, więc szykują się fajerwerki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis