MMA PLNajnowszeUFCMateusz Gamrot wytoczył ciężkie działa przeciwko Oliveirzę! „Do Bronx” unika walki?

Mateusz Gamrot wytoczył ciężkie działa przeciwko Oliveirzę! „Do Bronx” unika walki?

Mateusz Gamrot powoli traci cierpliwość!

Gamrot wytoczył ciężkie działa przeciwko Oliveirzę
Foto: MMA Junkie

Mateusz Gamrot podskubał medialnie Charlesa Oliveirę. Polak nie może zrozumieć, czemu „Do Bronx” miga się od walki z nim.

Gdy Mateusz Gamrot pokonał Rafaela dos Anjosa na UFC 299 w Miami, zaczął robić podchody pod pojedynek z zawodnikiem z czołowej piętnastki.

Wybór padł na Charlesa Oliveirę, który swego czasu zasiadał na mistrzowskim tronie kategorii lekkiej.

Rzecz w tym, że Brazylijczyk nie garnął się do rywalizacji z naszym reprezentantem. W jednym z wywiadów Oliveira stwierdził, że to nie jest odpowiedni moment na zorganizowanie takiego pojedynku – „Do Bronx” wolał skupić się na bardziej kasowych zestawieniach.

Mateusz Gamrot uderza w Oliveirę!

„Gamer” nie ustępuje w dążeniach do starcia z Charlesem Oliveirą – tym razem czołowy polski lekki nie gryzł się w język i wyłożył kawę na lawę.

Jakiś czas temu Brazylijczyk wspomniał, że jest gotowy zmierzyć się z Colbym Covingtonem. Na wypowiedź „Do Bronxa” postanowił zareagować Mateusz Gamrot, ponawiając swoje zaproszenie.

Chciałem walczyć z Oliveirą, ale on wolał wyzwać Colby’ego. Gościa, który walczy raz na rok i ma bilans 2-3 od 2019 roku. Myśleliśmy, że jesteś ponad to, Charles. Wiesz, że w parterze ze mną będzie ogień… może właśnie dlatego wolałbyś walczyć z Colbym.

ZOBACZ TAKŻE: Babilon MMA 45. Zaktualizowana karta walk gali w Nowym Targu – wypada Adam Łaguna, wchodzi Sergiusz Zając!

Czy Mateusz Gamrot zdoła dopiąć swego? Czas pokaże.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis