MMA PLNajnowszeGamrotMateusz Gamrot reaguje na zestawienie Poirier vs Saint-Denis! Polak był mocno zaskoczony!

Mateusz Gamrot reaguje na zestawienie Poirier vs Saint-Denis! Polak był mocno zaskoczony!

Nasz reprezentant Mateusz Gamrot (23-2) nie ukrywał zaskoczenia decyzją swojego klubowego kolegi Dustina Poiriera (29-8). Przypomnijmy, że 34-latek na początku lutego zmierzy się z Benoitem Saint-Denisem (13-1).

Gamrot

Do wspomnianej walki dojdzie dokładnie dziewiątego lutego na numerowanej gali UFC 299. Reprezentant Francji po każdym swoim kolejnym efektownym zwycięstwie nawoływał do dużego pojedynku. Saint-Denis zapewniał, że jest gotowy na największe wyzwania w kategorii lekkiej. Benoit wielokrotnie nawoływał do pojedynku z ”Gamerem”.

Saint-Denis został wysłuchany i już w pierwszej połowie 2024 roku stoczy dużą walkę. Niewątpliwie będzie taka, gdy skrzyżuje rękawice z Dustinem Poirierem (29-8), który jeszcze w 2021 roku próbował zdobyć tytuł. Teraz Amerykanin będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po przegranej przez nokaut z Justinem Gaethje.

Gamrot zabiera głos!

Mateusz Gamrot w programie ”Koloseum” skomentował ogłoszone zestawienie Dustina Poiriera z Beonitem Saint-Denisem. Polak nie ukrywał zaskoczenia.

Generalnie emocje były takie, że byłem dość mocno zaskoczony decyzją Dustina Poiriera. Nie sądziłem, że zgodzi się na takiego przeciwnika. Generalnie jak w mojej historii Saint-Denis kilkukrotnie wyzywał mnie do walki, to zastanawiałem się czy jakby przyszła propozycja, to nie wiem, czy bym się zgodził. Bym powiedział ”no jeszcze trochę za daleko, niech powygrywa i dojdzie bliżej mnie” i wtedy bym się zdecydował.

”Gamer” wystąpi na tej samej gali. Polak będzie miał również nie lada wyzwanie, bowiem zmierzy się z byłym mistrzem Rafaelem Dos Anjosem (32-15).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis