MMA PLNajnowszeGamrotMateusz Gamrot otwarty na walkę podczas gali KSW Epic! Wskazuje Parnasse jako rywala!

Mateusz Gamrot otwarty na walkę podczas gali KSW Epic! Wskazuje Parnasse jako rywala!

To byłoby na pewno ciekawe. Mateusz Gamrot zabrał głos w sprawie potencjalnej walki na gali KSW Eipc czyli dodatkowej gali największej organizacji w naszym kraju, gdzie będzie dochodziło do zestawień w różnych formułach. ”Gamer” wskazał nawet rywala, z którym mógł zawalczyć na wspomnianym wydarzeniu. Pomysł walki Gamrota na KSW Epic ”rzucił” jeden z właścicieli Martin Lewandowski.

Gamrot

Mateusz Gamrot (23-2) już dziewiątego marca wystąpi na kapitalnie zapowiadającej się gali UFC 299 w Miami. Polak skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem – Rafaelem Dos Anjosem (32-15).

Martin Lewandowski w jednym z wywiadów wyznał, że walka Mateusza Gamrota na gali KSW Epic jest możliwa. Mowa tutaj o starciu w grapplingu.

Walka grapplingowa Mateusza Gamrota mogłaby się odbyć, oczywiście. To jest właśnie to otwarcie nowe, bo rzeczywiście zawodnicy, oczywiście nie mówię, że wszyscy, bo nie wszyscy mają takie zgody, ale daje to jakąś tam możliwość, że jeśli nie możesz w boksie, nie możesz w MMA, to możesz na przykład w grapplingu albo inne formuły.

Gamrot odpowiada!

Mateusz Gamrot w rozmowie z portalem InTheCage.pl odniósł się do pomysłu jego walki na gali KSW Epic.”Gamer” wyznał, że do tej pory nie dostał propozycji, ale jest otwarty.

Ponadto Polak wyznał, że w grapplingu chętnie zmierzyłby się z gwiazdą KSW – Salahdine Parnasse.

Nie wiem, musiałbym zapytać. Widziałem nawet urywek, ktoś mi tam podesłał, jak Martin mówił, że miałbym tam zawalczyć właśnie. Nigdy nie przyszła do mnie propozycja, ale jak już to zauważyłem i UFC by pozwoliło, to jest jeden gość z którym mógłbym zawalczyć Parnasse. Biorę Parnasse’a, wygrywam z najlepszym i zamykam wszystko. Chodziło o grappling. Rozmawiamy o grapplingu, więc biorę Parnasse’a do grapplingu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis