MMA PLNajnowszeGamrotMateusz Gamrot odpowiada na słowa Hookera: Dwudziestu czterech zawodników tak mówiło…

Mateusz Gamrot odpowiada na słowa Hookera: Dwudziestu czterech zawodników tak mówiło…

Mateusz Gamrot (24-2) ma za sobą siódme zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Wielu kibiców zastanawia się nad tym kto będzie następnym przeciwnikiem ”Gamera”. Trzeba zaznaczyć, że pojawił się już jeden chętny. Mowa o Danie Hookerze (23-12), który zapowiedział, że chce znokautować naszego reprezentanta. Polak już odpowiedział na słowa wojownika z Nowej Zelandii.

Gamrot

“The Hangman” i ”Gamer” mają jedną wspólną historię. Obaj po niejednogłośnej decyzji sędziów pokonali Jalina Turnera, który może popisać się kapitalnymi warunkami fizycznymi jak na wagę lekką. Dan nie miał w ostatnim czasie szczęścia z powodu licznych urazów. Mimo wszystko Hooker po szybkiej przegranej z Islamem Makhachevem i Arnoldem Allenem wrócił już na odpowiednie tory. 34-latek przed czasem odprawił Claudio Puellesa, a na punkty pokonał wspomnianego Jalina Turnera.

Hooker ma rekord w UFC – 13 zwycięstw i 8 porażek. Nowozelandczyk znajduje się aktualnie na dziewiątej pozycji w oficjalnym rankingu.

Gamrot odpowiada!

Mateusz Gamrot (24-2) w rozmowie z Arturem Mazurem skomentował ostatnie słowa Dana Hookera.

”Gamer” zaznacza, że kompletnie się nie dziwił wpisem Nowozelandczyka w mediach społecznościowych.

Dan Hooker chyba od drugiej, czy trzeciej walki prosi o walkę ze mną. Z jednej strony mu się nie dziwię, jak jest 9, 10, czy 11 w rankingu to normalne, że goście z góry rankingu będą się prosili o walkę ze mną. Wszystkim się wydaje, że to będzie łatwa walka, że wyjdą i mnie znokautują, ale dwudziestu czterech zawodników tak mówiło, a wychodzą do klatki i dzieje się coś innego. Każdy musi stać w kolejce i czekać na swoją kolej

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis