MMA PLNajnowszeGamrotMateusz Gamrot mocno o Prezesie FEN: Widziałem jak krzyczał do mikrofonu! To jest żenujące!

Mateusz Gamrot mocno o Prezesie FEN: Widziałem jak krzyczał do mikrofonu! To jest żenujące!

Jak widać Mateusz Gamrot nie jest fanem zachowania prezesa Fight Exclusive Night – Pawła Jóźwiaka. ”Gamer” wypowiedział się o ostatnim zachowaniu Pawła podczas jednej z konferencji przed galą PRIME SHOW MMA 7, kiedy to wściekły krzyczał do mikrofonu. Zdaniem zawodnika UFC powinno się zastanowić czy dalej Jóźwiak powinien być pokazywany jako twarz organizacji Fight Exclusive Night, która zajmuje się sportowymi pojedynkami. 

Gamrot

Gamrot swój kolejny pojedynek w największej organizacji na świecie stoczy już dziewiątego marca. Polak podczas hitowej gali UFC 299 w Miami zmierzy się z byłym mistrzem Rafaelem Dos Anjosem (32-15). 

Jóźwiak znany jest przede wszystkim jako prezes Fight Exclusive Night. Paweł postanowił spróbować swoich sił w walkach i w krótkim odstępie czasu stoczył naprawdę sporo walk. Prezes FEN już w tym momencie ma na koncie siedem walk, a ostatnia zakończyła się dyskusyjną przegraną na punkty w rewanżu z Jackiem ”Muranem” Murańskim. 

Gamrot: FEN powinien się zastanowić!  

Mateusz Gamrot w rozmowie z portalem InTheCage.pl odpowiadał na pytania widzów. W pewnym momencie ”Gamer” wypowiedział się o prezesie Fight Exclusive Night – Pawle Jóźwiaku.

Jak widać nasz reprezentant nie jest kompletnie fanem zachowania Pawła.

Nie byłbym zawodnikiem FEN. Widziałem, jak krzyczał do mikrofonu rozwścieczony i robił z siebie, nie wiadomo kogo. Jest to żenujące. Jak jesteś prezesem, wyświetlasz się twarzą i całym sobą, a później robisz z siebie błazna na konferencjach i na walkach, to FEN powinien się zastanowić, czy dalej go wystawiać jako twarz reprezentującą organizację. No szkoda.

Cala rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis