MMA PLNajnowszeBoksMasternak pyta dziennikarza: Nie obejrzałbyś takiej walki Masternak-Błachowicz w boksie?

Masternak pyta dziennikarza: Nie obejrzałbyś takiej walki Masternak-Błachowicz w boksie?

Mateusz Masternak (47-6, 31 KO) nie zamierza się poddawać i jeszcze przed wakacjami najprawdopodobniej wróci do ringu. ”Master” będzie chciał się odbudować po ostatniej nieudanej walce o tytuł mistrzowski. Wielka szkoda, bowiem Polak był naprawdę bliski! Polak w ostatnim wywiadzie postanowił zapytać dziennikarza czy nie chciałby zobaczyć jego zestawienia z… Janem Błachowiczem! 

Masternak

”Master” był naprawdę bliski spełnienia marzeń, bowiem do czasu skończenia prowadził i kontrolował pojedynek z aktualnym championem federacji WBO w wadze junior ciężkiej –  Chrisem Billamem-Smithem (19-1, 13 KO). 

Walka ostatecznie zakończyła się bardzo nieszczęśliwie. Anglik nie unikał brudnego boksu. Było sporo klincz, a w nim przepychanek. Niewykluczone, że jedna z tych sytuacji bądź mocne uderzenia na korpus spowodowały poważną kontuzję naszego reprezentanta, który nie był w stanie wyjść do ósmej odsłony.

Masternak z pytanie do dziennikarza!

Mateusz Masternak w ostatniej rozmowie z Super Expressem wyznał, że jest ciekawy walki Adamek-Khalidov. ”Master” zapewnia, że taki pojedynek może otworzyć drzwi na kolejne takie zestawienia.

Uważam, że to jest bardzo fajna konfrontacja. To jest pojedynek, który naprawdę elektryzuje polskie środowisko sportów walki (…) Myślę, że ta walka może być jakąś furtką do kolejnych takich walk.

W pewnym momencie Masternak zapytał dziennikarza o potencjalne starcie z Janem Błachowiczem. ”Master” zaznaczył, że mowa o przyszłości.

To nie tak, że ja chcę, ale na przykład kiedyś słyszałem wywiad z Jankiem Błachowiczem, w którym powiedział, że jak już skończy z UFC, to być może chciałby się spróbować z kimś w boksie. Nie obejrzałbyś takiej walki Masternak vs Błachowicz w boksie? Nie mówię, że teraz, mówię teoretycznie. Jest wiele takich pojedynków, które można by zrobić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis