MMA PLNajnowszeBoksMasternak po media treningu i kolejnym face to face: Wszystko w sportowej atmosferze! [WIDEO]

Masternak po media treningu i kolejnym face to face: Wszystko w sportowej atmosferze! [WIDEO]

Mateusz Masternak (47-5, 31 KO) jest już na miejscu, gdzie czekają go medialne obowiązki. Polak ma za sobą media trening oraz kolejny face to face. ”Master” zapewnił, że wszystko odbyło się w sportowej atmosferze. Mateusz w niedzielę stanie przed szansą mistrzowską.

Masternak

36-latek w Bournemouth zawalczy o pas WBO wagi junior ciężkiej, a jego przeciwnikiem będzie zawodnik publiczności oraz aktualny champion – Chris Billam-Smith (18-1, 12 KO). Warto przypomnieć, że cała gala, a przede wszystkim walka Polaka będzie transmitowana na żywo w telewizji TVP Sport.

”Master” po ostatniej przegranej z Yunielem Dorticosem odnotował sześć zwycięstw z rzędu. W ostatnich walkach Mateusz wyglądał naprawdę dobrze. Było chociażby pewne zwycięstwo z Adamem Balskim czy zwycięstwo przed czasem z Felipe Nsue i Armendem Xhoxhajem. 

Ostatni pojedynek Mateusz miał miejsce pod koniec października poprzedniego roku. ”Master” po dwunastu rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego JasonaWhateley’a.

Obowiązki medialne!

W sobotę odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia. Mateusz Masternak ma za sobą media trening.

Sami zobaczcie:

Było też kolejne face to face w sportowej atmosferze.

Drugie Face to Face za nami!!! Odbyło się wszystko w sportowej atmosferze, bez zbędnej szopki medialnej. To tylko zwiastuje mega emocje i wielki sport!!!

Drugie Face to Face za nami!!!Odbyło się wszystko w sportowej atmosferze, bez zbędnej szopki medialnej. To tylko zwiastuje mega emocje i wielki sport!!!MasterMistrzemSwiata🔥🥊

Posted by Mateusz Masternak on Thursday, December 7, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis