MMA PLNajnowszeBoksMasternak o zachowaniu mistrza: Chłopak sam przyjdzie z wyciągniętą rączką!

Masternak o zachowaniu mistrza: Chłopak sam przyjdzie z wyciągniętą rączką!

Mateusz Masternak (47-5, 31 KO) w mediach społecznościowych krótko, ale konkretnie skomentował zachowanie mistrza – Chrisa Billama-Smitha (18-1, 12 KO) na ceremonii ważenia. Chris zaskakująco nie podał ręki naszemu reprezentantowi.

Masternak

Było to mocno zaskakujące zachowanie patrząc na jego wszystkie wypowiedzi tuż przed pojedynkiem, gdzie nie brakowało pochwał i szacunku. 

”Master” zawalczy o pas WBO wagi junior ciężkiej. Brytyjczyk po raz pierwszy będzie chciał obronić tytuł. Chris zapewniał, że będzie to jego najtrudniejszy rywal w dotychczasowej karierze. Walka będzie transmitowana na żywo w telewizji TVP Sport od godziny 19:00.

Masternak komentuje!

Mateusz Masternak w mediach społecznościowych krótko, ale konkretnie skomentował zachowanie mistrza.

Jutro chłopak sam przyjdzie z wyciągniętą rączką pogratulować, kiedy będę stał z jego pasem😈 Polska siiiiiiiiłaaaaaa!!!!

Jutro chłopak sam przyjdzie z wyciągniętą rączką pogratulować, kiedy będę stał z jego pasem😈Polska siiiiiiiiłaaaaaa!!!!🇵🇱🇵🇱🇵🇱🔥

Posted by Mateusz Masternak on Saturday, December 9, 2023

Walka już jutro🔥 Transmisja w TVP Sport od godziny 19:00❗️❗️Wychodzę do ringu mniej więcej o 22:00 ❗️

𝐁𝐢𝐥𝐥𝐚𝐦-𝐒𝐦𝐢𝐭𝐡 𝐯 𝐌𝐚𝐬𝐭𝐞𝐫𝐧𝐚𝐤. 𝐄𝐧𝐠𝐥𝐚𝐧𝐝 𝐯 𝐏𝐨𝐥𝐚𝐧𝐝 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🇵🇱

𝐁𝐢𝐥𝐥𝐚𝐦-𝐒𝐦𝐢𝐭𝐡 𝐯 𝐌𝐚𝐬𝐭𝐞𝐫𝐧𝐚𝐤. 𝐄𝐧𝐠𝐥𝐚𝐧𝐝 𝐯 𝐏𝐨𝐥𝐚𝐧𝐝 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🇵🇱 The WBO world cruiserweight title on the line! 🏆#BillamSmithMasternak | Tomorrow

Posted by Sky Sports Boxing on Saturday, December 9, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis