MMA PLNajnowszeBoksMasternak mocno uderza w Włodarczyka: Złośliwy typ! Nigdy nie wyjdzie ze mną do ringu!

Masternak mocno uderza w Włodarczyka: Złośliwy typ! Nigdy nie wyjdzie ze mną do ringu!

To nie koniec tematu Krzysztofa Włodarczyka (64-4-1, 44 KO). Po kolejnej wypowiedzi Mateusza Masternaka (47-6, 31 KO) można zrozumieć, że nie przepada on za ”Diablo”. ”Master” w rozmowie z Super Expressem został także zapytany o potencjalny pojedynek z Włodarczykiem. Mateusz nie widzi większych szans, że dojdzie do takiego zestawienia. 

Masternak

Mateusz w swoim ostatnim pojedynku był bardzo bliski zdobycia tytułu mistrza świata w wadze cruiser. Zabrakło szczęścia, bowiem wydawało się, że w późniejszych rundach Polak jest w stanie nawet zakończyć ten pojedynek przed czasem.

Walka ostatecznie zakończyła się bardzo nieszczęśliwie. Chris Billam-Smith nie unikał brudnego boksu. Było sporo klincz, a w nim przepychanek. Niewykluczone, że jedna z tych sytuacji bądź mocne uderzenia na korpus spowodowały poważną kontuzję naszego reprezentanta, który nie był w stanie wyjść do ósmej odsłony.

Masternak o Włodarczyku: Dalej nie chce ze mną walczyć!

Mateusz Masternak w ostatnim czasie postanowił w mediach społecznościowych odnieść się do jednej z wypowiedzi Krzysztofa Włodarczyka.

Tym razem Mateusz o ”Diablo” został zapytany w rozmowie z Super Expressem.

Kiedyś myślałem, że Krzysiu jest osobą w głębi duszy dobrą i uczciwą, ale pomyliłem się. Ma pretensje do mnie, ma pretensje do Mameda Chalidowa, ma pretensje do Artura Szpilki, ma pretensje do Tomka Adamka. Wszyscy są źli, a jedyny rozsądny człowiek to on, a to ktoś podkłada mu świnię, a to ktoś mu walkę podbiera, a to ktoś poddaje walki, a to jeszcze inne rzeczy. Jest to po prostu złośliwy typ i takie coś mi się nie podoba, bo jak to Rysiek Riedel nam pięknie śpiewał “Zawsze warto być człowiekiem”

Masternak nie widzi większych szans, że dojdzie do jego starcia z Włodarczykiem.

To byłby bardzo dobry rywal, no ale przecież wszyscy wiedzą, że Krzysiek nigdy nie wyjdzie ze mną do ringu. Jak byłem mistrzem Europy i wyzywałem go, no to nazywał mnie chłopcem. Teraz już chłopcem nie jestem, więc teraz mówi, że nie mam charakteru, ale mimo wszystko dalej nie chce ze mną walczyć

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis