MMA PLNajnowszeKSWMartin Lewandowski w mocnych słowach o mistrzu KSW: Jeśli nie jest zadowolony, to się zmienia pracodawcę

Martin Lewandowski w mocnych słowach o mistrzu KSW: Jeśli nie jest zadowolony, to się zmienia pracodawcę

Współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski w mocnych słowach wypowiedział się o aktualnie panującym mistrzu wagi półśredniej – Adrianie Bartosińskim. Szef największej organizacji MMA na świecie udzielił mocnego wywiadu Arturowi Mazurowi z kanału Klatka po Klatce, gdzie wypowiedział się na temat “Bartosa”.

Martin Lewandowski w mocnych słowach o mistrzu KSW

Wszystko jest pokłosiem występu i słów Adriana Bartosińskiego po ostatniej gali XTB KSW 94, na której to walcząc ze złamanym nosem, unikał kontaktowej walki z Igorem Michaliszynem, aż w końcu znalazł drogę do poddania rywala dźwignią na nogę w trzeciej rundzie.

Mimo zwycięstwa, walka w wykonaniu Bartosińskiego nie podobała się bardzo na przykład Maciejowi Kawulskiemu, który w taki oto sposób skomentował game plan “Bartosa”:

Martin Lewandowski w mocnych słowach o mistrzu KSW: Jeśli nie jest zadowolony, to się zmienia pracodawcę

Adrian Bartosiński także w mocnych słowach skomentował tamte słowa Macieja Kawulskiego, odnosząc się do wynagrodzenia, jakie otrzymał od KSW za swój występ w trójmiejskiej Ergo Arenie:

I te słowa były przyczynkiem do wystawienia opinii na temat Bartosińskiego przez drugiego z właścicieli KSW – Martina Lewandowskiego.

Oto, co współwłaściciel polskiego giganta powiedział Arturowi Mazurowi w programie Klatka po Klatce:

“Mogę tylko z przykrością powiedzieć, słysząc takie słowa, bo nie wiem właściwie, jeśli zawodnik nie jest zadowolony z wypłaty to wiesz, raczej się zmienia pracodawcę. Ja tutaj nie zachęcam, broń Boże, Adriana żeby zmienił pracodawcę. Ale zawsze to będzie jego decyzja. Nawet nie mam do niego, powiem szczerze jakby pretensji o ten incydent, choć na pewno on się w jakimś stopniu nakłada. Na koniec dnia te wszystkie rzeczy się nakładają na odbiór danej osoby, ale myślę, że wcześniejsze rzeczy, przed samą walką mi się nie podobały. Sposób w jaki wypowiadał się o KSW. Taką kiepską postawę, narzekasz….”

Cała rozmowa Artura Mazura z Adrianem Bartosińskim do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis