MMA PLNajnowszeKSWMartin Lewandowski chętnie zobaczy Don Diego w KSW: Walczy widowiskowo!

Martin Lewandowski chętnie zobaczy Don Diego w KSW: Walczy widowiskowo!

Mateusz Kubiszyn trafi do największej organizacji w naszym kraju? Martin Lewandowski w ostatniej rozmowie z portalem mymma.pl zapewnił, że organizacja KSW jest zainteresowana ”Don Diego”. Jeden z właścicieli KSW w pochlebnych słowach wypowiedział się o mistrzu GROMDY.

Lewandowski

Kubiszyn miał wystąpić na jubileuszowej gali FAME MMA 20, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. ”Don Diego” w rozmowie z Arturem Przybyszem postanowił wysłać apel do organizacji KSW. Kubiszyn zapewnił, że jest gotowy wystąpić na zbliżającej się gali KSW Epic.

Apel, zapytanie, albo zwrotka w stronę KSW. Jeżeli chcecie, a ja nie dostanę walki na FAME – to mogę, jestem w przygotowaniach. Mogę przygotować się na galę KSW Epic, mogę znaleźć się na karcie walk – jeżeli oczywiście będzie taka propozycja. Chętnie, z przyjemnością!

Lewandowski komentuje!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mymma.pl zabrał głos w sprawie potencjalnego zakontraktowania Mateusza Kubiszyna.

Kubiszyn zaczął mi się… Wiesz  coraz częściej ten zawodnik dobija się z różnych stron. To by było, przy konkretnym zestawieniu myślę bardzo fajne. Myślę, że walka z Janikowskim była parę lat temu i od tamtego czasu Don Diego zrobił duży postęp. Jest zawodnikiem, który walczy widowiskowo. Walczy zajebiście i przynajmniej to pokazał na Gromdzie. Na pewno w KSW jest miejsce na takich ludzi z charakterem, ale nie chcę tu deklarować, nie chcę też robić jakichś nadziei. Mówię, jest na mapie zainteresowania. Tyle, nie ma na tę chwilę, dzisiaj żadnych planów na jego zestawienie, zatrudnienie, przeciwnika na gali KSW EPIC.

Walka Don Diego kontra Grzebyk w przyszłości?

Słuchaj to jest super wyzwanie dla Andrzeja Grzebyka. To jest właśnie jedno z zestawień, które ja bym chętnie zobaczył.

Cała rozmowa poniżej:

Uwaga! Szybka reklama i lecimy dalej! 

Jeżeli stoisz przed dylematem co założyć na tyłek to zerknij na dresy męskie EXTREME HOBBY. Ich dopasowany krój uwidoczni Twoje masywne łydy i potężne bicepsy. 

Stwórz swoją własną legendę: ubierz dres na siłownię i na spacer z psem. Dla epickiego efektu wybierz dwa i bądź gotowy na każde wyzwanie. Już wkrótce komplet EH stanie się najbardziej kozackim ciuchem w Twojej szafie – nie chodź dwa razy, załatw sprawę po męsku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis