MMA PLNajnowszeBez kategoriiMartial Combat Club:”Wielkie wieści”!

Martial Combat Club:”Wielkie wieści”!

bb_504x238_small.jpg
Wielkie wydarzenie! Po raz pierwszy w Polsce!!!! 31 Maja na gali MCC przyjadą goście z Francji – zawodnik ze światowej czołówki Karl”Psiho” Amoussou(7-1-0), który zmierzy się ze znanym polskim zawodnikiem Michałem “Cipao” Materla. To będzie walka na naprawdę świetnym poziomie. W narożniku Karla “Psiho” będzie jego brat prezes francuskiego związku MMA oraz wydawca i główny redaktor znanego na całym świecie magazynu o sztukach walki i MMA “Fight SportBertrand Amoussou . To będzie naprawdę niesamowite wydarzenie, gdyż na Polską galę trafią osobistości z “górnej półki” świata MMA. Również prowadzone są rozmowy o honorowym patronacie gali MCC magazynu “Fight Sport”. Dzięki temu gala będzie rozpoznawana nie tylko w kraju ale i za granicą. Trzeba zaznaczyć, że Bartrand Amoussou jest oficjalnym trenerem we Francji światowej organizacji MMA M-1 Global. To oznacza, że główny cel imprezy MCC, czyli zebranie światowej czołówki ludzi związanych z MMA i sztukami walki będzie zrealizowany.Od lewej:Bertrand Amoussou, Andrei Molchanov(9-krotny Mistrz Świata Muay Thai), Boris Barmstrog(zawodnik K-1 Heros)

Gamrot - Dos Anjos

Ale to nie wszystko!

I znów sensacja. Po raz pierwszy w Polsce. Krok na wschód. Organizatorzy MCC znów robią kibicom niesamowitą niespodziankę, i robią to czego w stanie nie są zrobię politycy – idą na wschód. Granic już nie ma. Jest tylko miejsce dla Show na światowym poziomie. Honorowy pas wschodniej Europy dotarł do Polski. To naprawdę wielka niespodzianka. Organizatorzy MCC otworzyli sobie drzwi dla kibiców Kick-boxingu, K-1, Muay Thai. 31 maja na warszawskim Torwarze będzie słodki deser, walka o pas Mistrza Europy WBKF do 63,5 Kg – 10 rund x 2 minuty. Swoje siły zmierzą kick-boxerzy ze światowej czołówki. W tej walce będzie walczyć dobrze znany polskim kibicom Michał Tomczykowski(Mistrz świata w kick-boxingu) kontra Alexiej Fedoseenko (Kirgiztan) zawodowy mistrz Azji i vice mistrz świata. To może być naprawdę intrygująca walka, ponieważ pas WBKF to najbardziej prestiżowy pas wschodniej europy. Czemu ? Wystarczy wymienić nazwiska zawodników walczących o ten pas: Zabit Samiedov( star K-1), Alexander Ustinov(zawodnik K-1, zawodowy bokser – nie przegrał żadnej walki). Alexiej Orlov(zawodnik K-1, zawodnik Red Devil Time) Andrei Molchanov(9-krotny mistrz świata), Bazigit Ataev(zawodnik Pride, K-1 Heros, Bushido), Alexiej Kudin(Zawodnik K-1), Maksim Nieledwa(Zawodnik k-1), Magomied Magomiedov(Zawodnik K-1), Abdul Gusnijev(Zawodnik Pride, Sankin-do Japan) i inni.

Dla Polskich kibiców odbędzie się walka już rozpoznawalnego zawodnika Krzysztofa “Cabalieros” Romaniuka, nie mającego żadnej porażki na zawodowym ringu kontra zawodnik albo z Francji, Holandi albo Rosji(W trakcie rozmów) na zasadach K-1 rules. Honorowym Patronem będzie Polski Związek Kick-Boxingu oraz prezes Andrzej Palacz. Z tego wszystkiego wynika, iz organizatorzy Martial Combat Club nie idą tylko w jednym kierunku, a otwierają swoje drzwi dla wszystkich sztuk walki. Żeby zrobić naprawdę wielkie widowisko i show.
Bardzo możliwe, że honorowymi gośćmi gali MCC będą prezesi federacji WBKF Bert Popov i Vitalii Andrianov.(Rosja)
Wkrótce więcej informacji…..

Źródło: Zaprzyjaźnione forum Perfekt TV!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis