Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników kategorii ciężkiej na świecie, Mark Hunt (13-1-1, 1 N/C) odniósł się do głośno zapowiadanej w mediach potencjalnej walki między mistrzem wagi półciężkiej UFC Jonem Jonesem (24-1), a byłym mistrzem wagi ciężkiej Brockiem Lesnarem (5-3, 1 N/C). 

Hunt – mówiąc oględnie – nie jest sympatykiem tego zestawienia:

„Masz tego typu skurwieli. Na przykład Jon Jones. On jest najlepszy, jest jednym z najmocniejszych zawodników na świecie, ale jest pierdolonym oszustem. Tak jak Brock Lesnar, jesteś pierdolonym oszustem, niczym więcej.”

A o planowanym głośno pojedynku między wspomnianymi przez niego zawodnikami mówi tak:

„I teraz ci tych dwóch pierdolonych największych oszustów na świcie ma walczyć ze sobą. Kurwa! Nie zamierzam tracić moich pieniędzy, by oglądać tę walkę oszustów. Dlaczego niby miałbym to robić? Oni są oszutami i tyle. W zasadzie wszyscy oni są tacy. Nic nie powinni otrzymać.

Szanowałem Jona Jonesa wcześniej, ale po całej tej aferze przestałem. Kiedy zostajesz przyłapany na dopingu, a Jon został tak samo jak Lesnar, to tracisz wszelki szacunek. Żaden z nich nie jest zawodnikiem MMA. Ode mnie nie mają szacunku.”

Pitbull Sports