MMA PLNajnowszeKSWMariusz Wach zabiera głos po walce Khalidov-Adamek: Nie spodziewałem się i za to cię przepraszam!

Mariusz Wach zabiera głos po walce Khalidov-Adamek: Nie spodziewałem się i za to cię przepraszam!

Jesteśmy już po powrocie Tomasza Adamka. Legendarny pięściarz po latach postanowił wrócić do rywalizacji. Tym razem głos po walce Adamka z Mamedem Khalidovem zabrał doświadczony pięściarz wagi ciężkiej – Mariusz Wach. ”Wiking” postanowił przeprosić legendę KSW.

Wach

Dlaczego? Wach był przekonany, że Adamek w formule bokserskiej nie da Mamedowi najmniejszych szans. Oto co mówił Mariusz przed hitową walką, która miała miejsce na gali KSW EPIC.

Uważam, że Tomek się nawet nie zmęczy w tej walce, a fakt, że są to właśnie duże rękawice sprawia, że nawet gdyby związać Tomkowi np. prawą rękę, to wygrałby pojedynek tylko lewą

Wach niespodziewanie pojawił się na sobotniej gali Clout MMA 4 w Łodzi, gdzie został ogłoszony jako nowy nabytek freakowej organizacji. Szczegóły debiutu mamy poznać już niebawem.

Wach zabiera głos!

Mariusz Wach był kompletnie zaskoczony tym co zobaczył na gali KSW EPIC. ”Wiking” w rozmowie z Koloseum wypowiedział się odnośnie walki Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem.

Doświadczony pięściarz postanowił przeprosić Khalidova.

Tu muszę naprawdę Mameda przeprosić, że wątpiłem w jego umiejętności bokserskie. Przepraszam cię. Według mnie pokazał się z bardzo dobrej strony. W pewnym momencie te nawyki wróciły do niego, obalił go, ale to naturalne. Ale jako styl boksu, z takim zawodnikiem jak Tomasz Adamek, zaprezentował się wyśmienicie. Nie spodziewałem się i za to cię przepraszam.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis