MMA PLNajnowszeClout MMAMariusz Wach kolejnym pięściarzem w freak fightach! ”Wking” zapewnia: Czuję, że się tu odnajdę!

Mariusz Wach kolejnym pięściarzem w freak fightach! ”Wking” zapewnia: Czuję, że się tu odnajdę!

To się dzieje naprawdę… Podczas trwającej gali Clout MMA 4 w Łodzi poznaliśmy nowy nabytek freak fightowej organizacji. W klatce pojawił się jeden z najbardziej doświadczonych pięściarzy w naszym kraju jakim jest – Mariusz Wach. ”Wiking” w krótkiej rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyznał, że jest ciekawy całej atmosfery i czuje – że się odnajdzie w nowym dla siebie świecie.

Wach

”Wiking” jest znany przede wszystkim z 2021 roku, gdy w Hamburgu stanął przed szansą zdobycia tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej. Polak do tej walki przystępował jako niepokonany pięściarz (27-0). Mariusz po całym dystansie 12 rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Władymirem Kliczko. Polak pokazał charakter, ale to było za mało, aby siegnąć po tytuł. Wach w swojej zawodowej karierze mierzył się także z takimi pięściarzami jak Aleksander Povietkin, Jarrelll Miller, Martin Bakole, Dillian Whyte czy Hughie Fury.

Wach w Clout MMA!

Mariusz Wach oficjalnie został nowym zawodnikiem organizacji Clout MMA. Już niebawem poznamy szczegóły jeśli chodzi o debiut ”Wikinga” w freak fightach.

Wach jest kolejnym pięściarzem, który zawalczy w freakach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis