MMA PLNajnowszeFAME MMAMariusz Pudzianowski zawalczy na gali FAME MMA 20? Zaskakujące doniesienia!

Mariusz Pudzianowski zawalczy na gali FAME MMA 20? Zaskakujące doniesienia!

To jest bardzo zaskakująca informacja. W internecie pojawiają się doniesienia wedle, których Mariusz Pudzianowski stoczy pojedynek w freakowej organizacji. Weteran KSW miałby zawalczyć na jubileuszowej gali FAME MMA.

Pudzian

46-latek był jeszcze nie tak dawno na fali pięciu zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem. Wielu fanów było przekonanych, że Pudzianowski w tym momencie powinien zawalczyć o pas mistrzowski wagi ciężkiej z Philem De Friesem. 

Przekonujące było chociażby zwycięstwo na KSW 70, gdzie doszło do dużej niespodzianki. Pudzianowski po minucie i 54-sekundach straszliwym podbródkiem znokautował byłego mistrza KSW – Michała Materlę. Wcześniej Mariusz pokonywał chociażby doświadczonego Łukasza ”Jurasa” Jurkowskiego.

Pudzianowski zawalczy na FAME MMA 20?

Wedle doniesień ”FameMMANEWS” – Mariusz Pudzianowski ma wystąpić na jubileuszowej gali FAME MMA 20. Kto miałby być przeciwnikiem legendy? Tego nie wiemy.

🚨🇵🇱 Prawdopodobnie Mariusz "Pudzian" Pudzianowski zawalczy na gali FAME 20 ‼️ℹ️ FameMMANEWS

Posted by Typowy piłkarz ekstraklasy on Friday, December 22, 2023

Mariusz teraz ma gorszą serię. Pudzianowski w grudniu poprzedniego roku, podczas KSW 77 stoczył hitowy pojedynek z Mamedem Khalidovem. Pudzianowski już po niecałych dwóch minutach musiał uznać wyższość podopicznego Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego.

Mariusz ostatni pojedynek odnotował na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie skrzyżował rękawice z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie. Mowa oczywiście o Arturze Szpilce, dla którego była to trzecia zawodowa walka w MMA. Pudzianowski przeważał, ale w drugiej rundzie ”Szpila” wykorzystał okazję i zakończył pojedynek przed czasem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis