MMA PLNajnowszeClout MMAMarianna Schreiber zasugerowała jaką wypłatę otrzyma za walkę z Gochą: Z godnością będę nosić ten ciężar

Marianna Schreiber zasugerowała jaką wypłatę otrzyma za walkę z Gochą: Z godnością będę nosić ten ciężar

“Królowa” czyli Marianna Schreiber zasugerowała w mediach społecznościowych jaką wypłatę otrzyma za walkę z Gochą Magical, do której dojdzie na gali Clout MMA 4 już w marcu tego roku.

Marianna Schreiber

Przypominamy, że Marianna Schreiber swego czasu była ogromną przeciwniczką udziału Małgorzaty Zwierzyńskiej w walce na zasadach MMA, kiedy ogłoszono jej walkę z Nikitą Alokin. Schreiber wówczas nawet protestowała i przygotowywała pisma do urzędników, by odwołali oni galę Clout MMA ze względu na zdrowie Gochy Magical.

Po kilku miesiącach od tamtych wydarzeń, Marianna Schreiber sama wejdzie do klatki z Gochą Magical.

Marianna Schreiber zasugerowała jaką wypłatę otrzyma za walkę z Gochą Magical: Z godnością będę nosić ten ciężar

Schreiber zmieniła zdanie na Małgorzacie Zwierzyńskiej na tyle, że podczas I Konferencji Prasowej promującej galę Clout MMA 4, na której to dojdzie do ich konfrontacji, śpiewała jej urodzinowe sto lat:

Na “Hipokrytkę” spadła jednak lawina hejtu za kolejną zmianę zdania, tym razem w kwestii walki Gochy Magical. Bowiem w sytuacji kiedy to rywalką jest Mariana Schreiber, to wówczas żona polityka PiS nie jest już przeciwniczką występu Zwierzyńskiej w klatce.

Sama Schreiber na portalu X zasugerowała, że do walki z Gochą Magical przekonały ją pieniądze. A te mają być kolosalne!

“Pytacie mnie czy warto było brać walkę z Gohą Magical. Sądzę, że ta 1 z przodu i 6 cyfr jest odpowiedzią na to pytanie. Z godnością będę nosić ten ciężar.” – napisała Schreiber w serwisie X.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis