MMA PLNajnowszeClout MMAMarianna Schreiber chciała zdelegalizować freak fighty. Kilka dni później jest chętna na walkę w Clout MMA!

Marianna Schreiber chciała zdelegalizować freak fighty. Kilka dni później jest chętna na walkę w Clout MMA!

Marianna Scheriber to influenserka, a prywatnie żona prominentnego polityka partii Prawo i Sprawiedliwość. Ta internetowa osobowość ostatnio chciała zdelegalizować freak fighty przy okazji walki z promocją gali Clout MMA 2. Kilka dni później jednak jest… chętna na walkę w klatce! I ma nawet konkretną rywalkę na oku!

marianna schreiber chętna na walkę w Clout MMA

Schreiber w sieci wnioskowała głośno o odwołanie gali Clout MMA 2, która w minioną sobotę odbyła się w Orlen Arenie w Płocku. Powodem takich działań aktywistki i influenserki było starcie Małgorzaty “Gochy Magical” Zwierzyńskiej z Nikitą Alokin.

Wówczas Scheriber wystosowała nawet pismo do prezydenta miasta Płocka w sprawie gali Clout MMA 2:

Opisała także swoimi słowami sposoby, po których niektóre osoby starają się później o walkę w klatce. Oto wywód Marianny Schreiber zamieszczony na portalu X:

“Co robią ludzie by dostać się do patowalk? Zachowują się skandalicznie, nie mają żadnych zasad, próbują kręcić dramy na siłę, które mają im przynieść rozgłos (jak Caroline Derpienski) i potem zgłasza się do nich federacja proponując walkę. Takie przykłady już znamy z ostatnich lat. Oczywiście wcześniej usłyszymy od nich „ja się brzydzę przemocą, fuj!” „stop patologii, fuj”, a potem i tak skończą na mma albo innym cloucie, bo ich po prostu da się kupić. Gdyby chcieli to robić w „szczytnym celu” – nie brali by za to żadnych pieniędzy. Gdyby Caroline była miliarderką to w życiu nie poszłaby do clout mma prosić o walkę. Każdy, kto występuje na takim czymś wspiera patologiczne zachowania, które docierają do dzieci! Każdy kto tam występuje jest współodpowiedzialny za treści, które oglądają dzieci. Za najbliższą walkę w Płocku odpowiedzialny jest także MOSiR.”

Marianna Schreiber chciała zdelegalizować freak fighty. Kilka dni później jest chętna na walkę w Clout MMA!

Mimo swojej niechęci do nadchodzącej wówczas gali Clout MMA 2, Marianna Schreiber pojawiła się w Płocku i udostępniała wpisy dotyczące sobotniej gali:

Później internauci narzucili swoją narrację i domagali się od Marianny Schreiber deklaracji walki z nowym nabytkiem organizacji Clout MMA – Caroline Derpienski. Schreiber jednak dementowała:

“Pytacie się mnie o walki mma. Tak jak mówiłam wielokrotnie – jestem temu bardzo przeciwna. Gdybym chciała walczyć to bym już walczyła, bo miałam z jednej federacji propozycję i nie skorzystałam. Natomiast jedyną rzeczą, która mogłaby mnie do tego zmusić, byłby pojedynek z Caroline Derpienski, w której osoba przegrana kasuje wszystkie konta w social mediach. Byłaby szansa skończyć -> zły wpływ treści udostępnianych przez Caroline w stosunku do dzieci.”

Po czasie zaczynała jednak się łamać i sama przebąkiwała o potencjalnej walce z Derpienski:

“Jestem gotowa na skasowanie swoich wszystkich social mediów (gdybym przegrała). Jednak wątpię, by Caroline Derpienski miała na tyle odwagi. PS to tylko hipotetyzowanie. Żadnej walki nie ma;)”

Aż w końcu przyszła chwila, kiedy Marianna Schreiber sama zaproponowała walkę w klatce z Caroline Derpienski, a jako stawkę podała zniknięcie z internetu:

“Sprawdźmy. Chcielibyście mojej walki z Caroline Derpienski o usunięcie na stałe social mediów i z wpłatą $ w całości na cele charytatywne? Mogę się poświęcić, jeżeli ma to pomóc w skasowaniu social mediów Caroline.”

Większość internautów była na tak w sondzie zamieszczonej przez Caroline Derpienski. Czy Wy także chcielibyście zobaczyć taką walkę?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis