MMA PLNajnowszeKSWMarian Ziółkowski wraca do zdrowia po ostatniej nieszczęśliwej kontuzji!

Marian Ziółkowski wraca do zdrowia po ostatniej nieszczęśliwej kontuzji!

Są dobre informacje! Menadżer Artur Ostaszewski zabrał głos w mediach społecznościowych w sprawie zdrowia Mariana Ziółkowskiego. ”Golden Boy” wrócił do klatki po dłuższej przerwie i nieszczęśliwe doznał kontuzji.

Ziółkowski

Mowa oczywiście o pierwszej gali KSW we Francji. Ziółkowski wystąpił w tak zwanym co-main evencie 93 edycji w Paryżu. Marian zmierzy się z zawodnikiem publiczności Wilsonem Varelą (12-5).

Polak w drugiej rundzie doznał nieszczęśliwej kontuzji i walka musiała oczywiście zostać przerwana. Jest to duży pech… biorąc pod uwagę, że walka mocno się otwierała i była gwarancja dużych emocji.

Są nowe informacje!

Ważne, że są to dobre informacje! Menadżer Artur Ostaszewski zabrał głos w mediach społecznościowych sprawie zdrowia Mariana Ziółkowskiego.

Marian tydzień po zabiegu i kilkanaście minut po kontroli. Wszystko idzie dobrze, nie ma żadnych złych objawów. Zatem… Dajcie mu kilka miesięcy i wraca na matę, a następnie do gry o najwyższe laury. Bez dwóch zdań!  Ogrom podziękowań dla MD Clinic, za kolejną wielką pomoc

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis