MMA PLNajnowszeKSWMarian Ziółkowski mocno o Bartosiński-Parnasse II: Na jakiej zasadzie ma być ten rewanż? [WIDEO]

Marian Ziółkowski mocno o Bartosiński-Parnasse II: Na jakiej zasadzie ma być ten rewanż? [WIDEO]

Marian Ziółkowski (25-8-1) w programie ”MMA Studio” wypowiedział się o potencjalnym rewanżu Adriana Bartosińskiego z Salahdine’m Parnasse (18-2)  na gali XTB KSW 93 w Paryżu. ”Golden Boy” uważa, że takie zestawienie nie powinno mieć miejsce drugi raz w tak krótkim odstępie czasu. Ziółkowski zapewnia, że jednym sensownym aktualnie zestawieniem jest jego walka z reprezentantem Francji.

Ziółkowski

Czy jest na to szansa? Ziółkowski wraca po poważnej kontuzji i będzie gotowy na kwietniową galę we Francji.

Z drugiej strony jednak pojawia się problem po stronie Francuza, który w wywiadzie po walce wyznał, że nie chce już pytań o ”Golden Boya”.

Nie pytajcie mnie już o Mariana, proszę. Nie chcę o nim gadać. Nie myślę o nim, dla mnie jest już skończony. Nie pytajcie mnie już o niego. W żadnym wywiadzie. Już nie chcę być pytany o Mariana w żadnym wywiadzie. Jestem poważnym zawodnikiem i nie chcę tracić czasu na takich zawodników

Ziółkowski komentuje!

Marian Ziółkowski wypowiedział się o potencjalnym rewanżu Adriana Bartosińskiego z Salahdine’m Parnasse (18-2).

Chciałbym też się odnieść do tego co też Adrian Bartosiński powiedział, bo powiem tak że… troszeczkę było to nie do końca w porządku. Powiedział słowa ”jestem za rewanżem w Paryżu, nigdy tam nie byłem”. No to powiem Adrian, że nie będziesz tam! Chyba, że w roli turystycznej – tak bym to sformułował, bo na jakiej zasadzie ma być ten rewanż? Mieliśmy nudną walkę, były wielkie zapowiedzi, że zostanie rozwalony w jedną czy dwie rundy. Nie widzieliśmy tego. Walka super się zapowiadała, ale niestety była nudna. Z całym szacunkiem dla Adriana, ale nie widzę tu rewanżu. Jedyne sensowne zestawienie jest moje z Parnasse.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis