MMA PLNajnowszeBez kategoriiMarian Baryła- Wywiad!

Marian Baryła- Wywiad!

aof4.jpg

Pasternak

Wywiad z Marianem Baryłą jednym z najlepszych polskich zawodników Muay Thai, przeprowadzony przez ekipę Perfekt TV!


Perfekt-tv:Witaj Marian, od razu bez rozgrzewki, pytanie nr 1, dostałeś propozycje od „ menadżera” na walkę 24 maja tego roku w Belgii o tytuł Zawodowego Mistrza Europy federacji WKA, JAKA JEST Twoja odpowiedź ?

Marian Baryła:Witam serdecznie, tak potwierdzam, otrzymałem taka propozycję. Cieszę się bardzo z tego powodu…..wszystko wskazuje, że tak, muszę jednak wszystko sobie poukładać, przeanalizować, mam czas do poniedziałku by dać „menadżerowi” odpowiedź.

Perfekt-tv:Czemu się wachasz z odpowiedzią co do przyjęcia tej Walki.

Marian Baryła:Są dwa powody: pierwszy jest taki, że ostatnio mało miałem okazji by walczyć, drugi powód to dystans na którym przyjdzie mi walczyć.

Perfekt-tv:Z tego co wiem jest to dystans 5 rund po 3 min…..nie jest to chyba aż tak coś nienaturalnego w zawodowym Kick Boxingu.

Marian Baryła:….haaahahaaa, dobrze powiedziałeś w zawodowym Kick Boxingu, u nas do tego zawodowstwa to jeszcze sporo brakuje.

Perfekt-tv:Ok. wrócimy do Walki mistrzowskiej, czy wiesz coś o swoim przeciwniku, jest to zawodnik z Belgii

Marian Baryła: Tak, jest to Belg, ma 27 lat, ma stoczonych 27 walk zawodowych z czego 21 wygranych, aktualny mistrz, będzie to jego obrona pasa mistrzowskiego, jest również aktualnym mistrz Belgii w boksie.

Perfekt-tv: Czy miałeś okazje widzieć jego Walki.

Marian Baryła: Nie, nie udało mi się nigdzie znaleźć jego walk…..szkoda, że w Belgii nie ma Perfekt-tv…..hahaaa

Perfekt-tv: Dzięki za miłe słowa dla naszej stacji. Marian a czemu zawdzięczamy Twoją obecność tu w Poznaniu na Lidze.

Marian Baryła: Dzisiaj w Poznaniu jestem……… ponieważ jeszcze wczoraj wiedziałem, że będę walczył na Lidze, ba jeszcze godzinę temu myślałem, że będę walczył na Lidze, rzeczywistość okazała się brutalna, a jeszcze bardziej brutalni okazali się organizatorzy, którzy teraz oznajmili mi na godzinę przed planowana walką, że nie będę walczył.

Perfekt-tv: Hm, Marian to już któryś przypadek w Twojej karierze.

Marian Baryła:Tak, ostatnio, dwa tygodnie temu, też zawodnik z Poznania odmówił mi walki, podobnie było 4 tygodnie temu z ta różnicą, że dowiadywałem się o tym przynajmniej dzień wcześniej, a tak jechałem 300 km by dowiedzieć się, że nie walczę. Przejechałem się na wycieczkę krajoznawczą. Nie wiem czemu tak się dzieje.

Perfekt-tv:Wiesz, Marian, sporo ostatnio o Tobie słychać, nagłaśniane są Twoje sparingi z Pawłem Nastulą

Marian Baryła:No tak, sparujemy co dwa tygodnie z Pawłem, sparowałem też z Przemkiem Saletą, ale to tylko sparingi

Perfekt-tv:Przykro , że tak się stało. Wrócimy to planowanej walki w Belgii. Mówiłeś na początku naszej rozmowy o tym, że walka będzie na dystansie 5 rund, czy jakoś specjalnie będzie się przygotowywał do tego pojedynku.

Marian Baryła: Tak naprawdę to już się do tego pojedynku przygotowuję, więcej biegam ( prawie maratony i to co drugi dzień…..haha ), dłuższe tarcze, dłuższe sparingi.

Perfekt-tv: Pozostaje życzyć Ci Marian udanych walk no i wygranej w Belgii, mam nadzieje, że zawalczysz o tytuł i pas przyjedzie do Polski.

Marian Baryła: Dzięki wielkie, myślę, że będzie wszystko ok. Korzystając z okazji pozdrawiam wszystkich fanów Muay Thai i Kick Boxingu w Polsce oraz całą ekipę Perfekt –TV.

Komunika z dnia dzisiejszego – dziś trener Mariana Maciek Skupiński potwierdził udział Baryły w walce 24 maja w Belgii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis