MMA PLNajnowszeFAME MMAMarcin Wrzosek nawołuje do rewanżu z ”Kornikiem”! Mocne słowa ”Polish Zombie”!

Marcin Wrzosek nawołuje do rewanżu z ”Kornikiem”! Mocne słowa ”Polish Zombie”!

Marcin Wrzosek (14-7) pojawił się w programie ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym, gdzie nie pierwszy raz wspomniał o potencjalnym rewanżowym pojedynku z Arturem Sowińskim (24-14). ”Polish Zombie” zgłasza gotowość i ochotę na drugie starcie z ”Kornikiem”.

Wrzosek

36-latek rozpoczął rok 2023 nieszczęśliwie, bowiem już na początku walki doznał poważnej kontuzji w starciu z Piotrem ”Szelim” Szeligą. Do rewanżu doszło we wrześniu na FAME MMA 19. Nie było już wtedy wątpliwości. Były mistrz KSW zdominował freak fighter i w trzeciej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Ostatnia walka Wrzoska miała miejsce w grudniu na FAME ”Reborn”. Jego walka z Tomaszem ”Zadymą” Gromadzkim otworzyła wydarzenie freak fightowe. ”Polish Zombie” w formule K-1 wygrał z ”Zadymą” pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Dojdzie do rewanżu?

Marcin Wrzosek (14-7) bardzo chętnie stoczy rewanżowy pojedynek z Arturem Sowińskim (24-14) – o czym powiedział w programie ”Oktagon Live”.

Ja go ściągam z emerytury, zmasakruje go teraz jeszcze bardziej niż w pierwszej walce.

Do ich pierwszej walki doszło w grudniu 2016 na gali KSW 37. ”Polish Zombie” sięgnął wtedy po pas największej organizacji w naszym kraju. Koniec nastąpił w drugiej rundzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis