MMA PLNajnowszeUFCMarcin Tybura pokonał Taia Tuivasę już w 1. rundzie! [WIDEO]

Marcin Tybura pokonał Taia Tuivasę już w 1. rundzie! [WIDEO]

Marcin Tybura pokonał Taia Tuivasę w walce wieczoru UFC Vegas 88.

Tybura pokonał Tuivasę
Foto: MMA JUNKIE

Tai Tuivasa (15-7) szybko zajął środek klatki. Marcin Tybura (25-8) ruszył z serią uderzeń, lecz Australijczyk rozpuścił ręce i momentalnie zastopował zapędy reprezentanta Ankos MMA. Polak zainicjował klincz, ale „Bam Bam” w kontrze zdzielił Polaka kilkoma solidnymi ciosami, które Tybura wyraźnie odczuł.

Na twarzy Marcina Tybury pojawiła się krew. Tuivasa zachęcony początkowymi sukcesami kontynuował natarcie i szukał okazji do skończenia walki przed czasem. Nokaut wisiał w powietrzu!

W połowie pierwszej rundy „Tybur” zdołał obalić przeciwnika, a następnie zasypał z góry Australijczyka gradem mocnych uderzeń. Tuivasa próbował wstać, ale przy tym całkowicie zapomniał o defensywie – oddał plecy, co Marcin Tybura doszczętnie wykorzystał. Zapiął duszenie… a „Bam Bam” odpłynął. Koniec pojedynku!

ZOBACZ TAKŻE: FEN 53: Cezary Oleksiejczuk udanie wraca i pokonuje twardego Kazacha! Pełna dominacja!

Dla naszego reprezentanta to szalenie cenne zwycięstwo. W ostatnim starciu Marcin Tybura musiał uznać wyższość Toma Aspinalla, który zdemolował go w niecałą minutę. Z pewnością 38-latkowi spadł kamień z serca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis