MMA PLBoksMarcin Najman twierdzi, że w MMA bez problemu pokonałby Tomasza Adamka!

Marcin Najman twierdzi, że w MMA bez problemu pokonałby Tomasza Adamka!

Wczoraj na Kanale Sportowym odbył się program Hejt Park, którego gościem był gwiazdor FAME MMA Marcin Najman. “El Testosteron” odniósł się między innymi do ostatniego konfliktu medialnego z Tomaszem Adamkiem i stwierdził, że bez problemu pokonałby byłego mistrza świata w boksie w walce na zasadach MMA.

Marcin Najman rozmawiał z Mateuszem Borkiem i wchodził w polemikę z mającym z nim konflikt medialny Krzysztofem Stanowskim. Natomiast w odpowiedzi na pytanie jednego z słuchaczy, wyraził swoją opinię na temat potencjalnej walki z Tomaszem Adamkiem. Zaznaczamy, że walki na zasadach MMA:

“W boksie nie mam z nim najmniejszych szans. Sparowałem z nim i był na tych sparingach lepszy, choć nie było tak, jak on napisał, że po  lewym prostym ten sparing był już zakończony. Natomiast jeśli chodzi o MMA to jestem przekonany, że bym wygrał z Tomkiem Adamkiem i mówię to zupełnie poważnie.

Tomasz Adamek, nie tylko ze mną, ale i z wieloma zawodnikami, którzy mają do czynienia z MMA zwyczajnie by sobie nie poradził.

Jeżeli Tomasz Adamek chciałby kiedyś spróbować się w MMA, to ja jak najbardziej jestem na tak. I powiem więcej – tu nie chodzi tylko o samą walkę. Jeśli Tomek chciałby kiedykolwiek posparować w MMA, nawet za zamkniętymi drzwiami, to ja jestem otwarty na to i nikt nie musi znać rezultatu.”

Na pytanie innego pięściarza, który zadzwonił do programu – Andrzeja Fonfary, Marcin Najman wytłumaczył w jaki sposób pokonałby Tomasza Adamka. Zdaniem “El Testosterona”, szybko wszedłby on w nogi rywala i w parterze go ubił, bowiem “Góral” – zdaniem Najmana – nie ma żadnego pojęcia o zapasach i jiu jitsu.

Cały Hejt Park z udziałem Marcina Najmana do sprawdzenia poniżej: