MMA PLBoksMamy dużą niespodziankę! Powietkin w 5. rundzie ciężko nokautuje Whyte’a! [WIDEO]

Mamy dużą niespodziankę! Powietkin w 5. rundzie ciężko nokautuje Whyte’a! [WIDEO]

Aleksandr Powietkin (36-2-1, 24 KO) mimo 40 lat na karku dalej potrafi zaskoczyć w walce z ścisłą czołówką wagi ciężkiej! Rosjanin przetrwał duży kryzys, aby w piątej rundzie ciężko znokautować faworyzowanego Dilliana Whyte’a (27-2, 18 KO).

Rosjanin walczył w kratkę, ale już nie pierwszy raz potwierdza, że dalej jest dużym zagrożeniem dla zawodników z czołówki. ”Sasza” w poprzednim roku wypunktował Hughie Fury, a w Arabii Saudyjskiej zremisował z Michaelem Hunterem. Dla Whyte’a była to druga przegrana w karierze.

Ależ nokaut!

Aleksandr Powietkin (36-2-1, 24 KO) sprawia dużą niespodziankę! Mimo dużych problemów udało się wrócić ze zdwojoną siłą. Wydaje się, że Eddie Hearn nie zostawi tak tej historii i w przyszłości zobaczymy ich drugie zestawienie. Sami zobaczcie zakończenie dzisiejszego wieczoru! 

To był wielki boks! Od samego początku mieliśmy znakomite tempo oraz mordercze uderzenia. Powietkin wchodził w mocne serie, a Dillian czekał na kontry. W czwartej odsłonie Aleksandr dwukrotnie leżał na deskach. Rosjanin przetrwał ciężki moment, aby w następnej odsłonie wszystkim opadły szczęki! To są dopiero piękne historie!

Zobacz także:

Ależ nokaut! Byliście mocno zaskoczeni?

Podczas Bellator 244 doszło do dużej niespodzianki. Mamy nowego mistrza w kategorii półciężkiej

FAME MMA 7 już piątego września! Będziecie oglądać?

Ale to będą emocje! Zapraszamy wszystkich do zobaczenia gdzie i jak oglądnąć najbliższą galę