MMA PLNajnowszeKSWMamed Khalidov przed hitową walką z Adamkiem: Jestem już blisko końca kariery!

Mamed Khalidov przed hitową walką z Adamkiem: Jestem już blisko końca kariery!

Mamed Khalidov zapowiadał, zapowiadał, a teraz staje się to faktem! Reprezentant Arrachionu Olsztyn zaskoczył i wyznał, że chciałby spróbować swoich sił w boksie. Legenda KSW została wysłuchana i już w pierwszej połowie tego roku dojdzie do jego hitowej walki z Tomaszem Adamkiem. Khalidov wyznał, że jest już blisko końca kariery.

Khalidov

Tomasz Adamek związał się z freakową organizacją FAME MMA i właśnie tam miał stoczyć swoje dwie pożegnalne walki w 2024 roku. Ostatecznie doszło do porozumienia i ”Góral” w pierwszej kolejności wystąpi na dodatkowej gali największej organizacji w naszym kraju.

Dokładnie 24 lutego na gali KSW Epic w Gliwicach dojdzie do hitowego starcia Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Pojedynek oczywiście odbędzie się w formule bokserskiej w dużych rękawicach.

Khalidov: Zawsze mam wsparcie kibiców i cieszy mnie to bardzo! 

Mamed Khalidov w rozmowie z oficjalnym portalem KSW wyjawił, że jest już blisko końca kariery. Legenda KSW jest bardzo zadowolona z tego, że zawsze może liczyć na liczne wsparcie kibiców. 

Zawsze mam wsparcie kibiców i cieszy mnie to bardzo. Rozumiem, że jestem już blisko końca kariery. Natomiast widząc to wsparcie dla siebie, zaczyna się jeszcze bardziej doceniać to, że kibice są z tobą przez cały czas, przez tyle lat, w różnych sytuacjach. Mam nadzieję, że i tym razem będzie bardzo dużo kibiców, żeby nas dopingować 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis