MMA PLNajnowszeUFCMakhachev wyśmiewa McGregora przed walką z Chandlerem: Może Conor robi obóz w klubach nocnych?

Makhachev wyśmiewa McGregora przed walką z Chandlerem: Może Conor robi obóz w klubach nocnych?

Islam Makhachev już w najbliższy weekend na gali UFC 302 w Newark stanie do obrony mistrzowskiego pasa wagi lekkiej w konfrontacji z Dustinem Poirierem. Obecnie to jest główny cel Rosjanina, ale nie ucieka on od pytań o Conora McGregora i nawet wprost wyśmiewa Irlandczyka.

Makhachev wyśmiewa McGregora

McGregor do klatki powróci po bardzo długiej przerwie i już pod koniec czerwca na gali UFC 303 w Las Vegas skrzyżuje rękawice z Michaelem Chandlerem, z którym rywalizował w roli trenerów w ostatnim sezonie The Ultimate Fightera.

Starcie McGregora z Chandlerem jest oczywiście walką wieczoru gali UFC 303, która nie będzie miała żadnej stawki, oprócz medialnej.

Makhachev wyśmiewa McGregora przed walką z Chandlerem: Może Conor robi obóz w klubach nocnych?

Ostatnio natomiast na miesiąc przed swoją walką, w sieci pojawiły się materiały wideo pokazujące jak Conor McGregor bawi się w klubie nocnym w Dublinie.

Fani sugerują, że Irlandczyk zamiast na walce skupia się na dobrej zabawie:

I właśnie do tych filmików odniósł się Makhachev wyśmiewając McGregora i typując zwycięzcę jego walki na UFC 303:

“Nie wiem kto wygra, ale więcej na sporcie skupia się Chandler i chyba więcej trenuje, więc to mogą być powody, dzięki którym to on zwycięży. Ale może McGregor robi obóz przygotowawczy w klubach nocnych?” – zakpił Makhachev.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis