MMA PLNajnowszeLupaLupa blokowany przez organizację! Już nie zawalczy?

Lupa blokowany przez organizację! Już nie zawalczy?

Ostatnio miała miejsce konferencja przez galą PRIME 8, która z pewnością była jedną z najbardziej “zadymiarskich” w historii freak fightów. Okazuje się, że “Lupa” jest przez ową organizację blokowany!

Łukasza Lupy nie widzieliśmy w oktagonie już od długiego czasu, ponieważ mija już niedługo rok od jego porażki z “Wielkim Bu”. Nadmieńmy, że Lupa słynął z piekielnie mocnych ciosów, o czym świadczy chociażby zdewastowanie Marcina Makowskiego na FAME MMA 7.

Jego późniejsze walki nie należały do udanych. Został zdominowany zapaśniczo przez “Araba”, a także znokautowany przez Pawła Tyburskiego. Co by nie mówić o Łukaszu to był zdecydowanie jedną z najbardziej pozytywnych osób w świecie freaków. Wiecznie uśmiechnięty, marszczący czoło tylko przy okazji konfrontacji słownych z “Don Kasjo”.

Lupa z ciekawymi rywalami!

W wywiadzie dla Huberta Mściwujewskiego, Lupa wymienił zawodników, którzy mogli być jego rywalami:

Wkurza mnie to, że jestem blokowany, bo miałem się bić już w tym roku, miałem grube propozycje! “Bestia”, Karwat, Gruchała, a co więcej…boks w małych rękawicach.

Ponadto Łukasz z żalem przyznał, że jest powstrzymywany przez swoją organizację. Mowa o tym, że PRIME nie chce go wypożyczyć do CLOUT!

No jeszcze mam aktualny kontrakt z PRIME. Federacja mnie blokuje. Miałem propozycje, a puścić mnie nie chcieli. (…) Są umowy, są kary…ja nie mogę o tym wszystkim gadać.

Zestawienie z każdym z wymienionych dżentelmenów prawdopodobnie byłoby widowiskowe. Entuzjazm Łukasza na samą myśl o nich zaraża! Jest to jedna z tych osób, których nie da się nie lubić niezależnie od wszystkiego wokół. Czy to będzie w tym roku w PRIME czy w przyszłym w CLOUT, czekamy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis