MMA PLBabilon MMALodowisko zamieni się w arenę walk! Do kogo trafi pas wagi średniej Babilon MMA?

Lodowisko zamieni się w arenę walk! Do kogo trafi pas wagi średniej Babilon MMA?

W piątek, 3 czerwca, w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu odbędzie się gala Babilon MMA 28. Wystąpi tam wielu lokalnych zawodników, a w walce wieczoru o pas wagi średniej zmierzą się Piotr Wawrzyniak i Adam Łaguna.

Babilon MMA 28
Foto: Babilon MMA 28

Gala rozpocznie się od dwóch starć w formule semi pro, gdzie wykluczone będą uderzenia łokciami i skrętówki. Mowa o starciach Pitoń – Ostrowski oraz Sudoł – Karkuła. Później dojdzie do boju debiutantów: Stawinoga – Le. Zaraz po nich do klatki wejdą Guzik oraz Pezda.

Babilon MMA 28 w Nowym Targu!

W piątej walce przyjdzie czas na nieco bardziej doświadczonych, choć wciąż raczkujących na ścieżce zawodników. Chodzi o Huberta Lottę oraz Krzyszotfa Mendelewskiego. Pierwszy raz do klatki wejdzie także strongman Robert Cyrwus, który skrzyżuje rękawice z Grzegorzem Smolińskim.

W siódmym starciu naprzeciw siebie staną Kalata i Bujkowski. W co-main evencie kibice będą mieli okazję oglądać ucztę kickbokserską, w której zmierzą się Rafał Dudek i były mistrz organizacji FEN Dominik Zaodra.

Wisienką na torcie będzie bój o pas mistrzowski Babilon MMA, o który zawalczą Piotr Wawrzyniak i Adam Łaguna. Bardziej doświadczony jest pierwszy z wymienionych zawodników, który w swoim dorobku ma dziewięć zwycięstw i pięć porażek. Rywal z kolei wygrywał sześć razy, a raz musiał uznać wyższość oponenta.

Gala Babilon MMA 28 odbędzie się 3 czerwca, o godzinie 19:00 w Nowym Targu. Transmisja będzie dostępna na antenie Polsatu Sport Fight oraz Super Polsatu. Bilety dostępne są w serwisie Eventim.pl.

Karta walk Babilon MMA 28

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis