MMA PLNajnowszeKSWLewandowski o sprzedaży PPV przy gali KSW EPIC: Pobiliśmy trzykrotnie nasz najlepszy wynik!

Lewandowski o sprzedaży PPV przy gali KSW EPIC: Pobiliśmy trzykrotnie nasz najlepszy wynik!

Tym razem Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW zabrał głos po ostatniej dodatkowej gali w 2024 roku organizowanej przez największą organizację w naszym kraju. Lewandowski oczywiście został zapytany o sprzedaż PPV przy ostatniej gali w Gliwicach, bowiem w internecie zaczęły się pojawiać pewne doniesienia.

Lewandowski

W main evencie doszło do wyczekiwanej walki pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Tomaszem Adamkiem. Oczywiście była to walka na zasadach boksu w dużych rękawicach. Walka zaczęła się rozkręcać, a przewagę miał Khalidov. 

Ostatecznie podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza, gdy po trzeciej rundzie usiadł do narożniku – widać było u niego ogromny grymas bólu. Mamed wskazał na kontuzję ręki i nie był w stanie kontynuować walki. Tym samym zwycięzcą tego starcia został ”Góral”, który swoje następne walki ma toczyć w FAME MMA.

Lewandowski zabiera głos!

Martin Lewandowski w rozmowie z portalem mymma.pl wypowiedział się o dobrych wynikach przy gali KSW EPIC.

Świetna sprzedaż biletów na hali, świetna sprzedaż PPV. Ludzie w większości pozytywnie odebrali galę. Te różne formuły świetnie się przyjęły. Duży zakres promocyjny, weszliśmy znowu na jakieś inne obroty czy orbity nawet jak chodzi o promocję w mediach. Z WP dostałem informację, że zasięgi zrobiliśmy strasznie duże. Wszyscy partnerzy są zadowoleni, dotarliśmy do innych widzów, o których nie wiem czy zapomnieliśmy, czy oni o nas zapomnieli. Pod tym względem był to sukces i jestem z tego zadowolony.

Było oczywiście także dopytywanie o wynik PPV – czy faktycznie sprzedano ponad 600 tysięcy subskrypcji. 

Wiesz nie lubię mówić o hajsie. Bo żeby mówić o przychodach należałoby też pogadać o kosztach. Bo ludzie mnożą sobie wynik PPV razy cenę 40 zł pojawiają im się jakieś cyfry z sześcioma zerami i mówią ‘O Jezu, ale ten Lewandowski jest zarobiony’, i tak dalej. Mogę powiedzieć, że tak pobiliśmy trzykrotnie nasz najlepszy wynik. Naprawdę pamiętajmy o kosztach to była najdroższa walka w dwóch dekadach KSW. Mogło być więcej sprzedanych PPV, dwa elementy techniczne nam nie zagrały, ale nie mam poczucia straty bo po prostu takie rzeczy się dzieją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis