MMA PLNajnowszeUFCLegenda UFC walczy o życie w szpitalu! Uratował rodziców z pożaru domu!

Legenda UFC walczy o życie w szpitalu! Uratował rodziców z pożaru domu!

Mark Coleman (16-10) legenda UFC i organizacji Pride walczy o życie w szpitalu. 59-latek uratował rodziców z pożaru domu.

Coleman

Amerykanin to przede wszystkim świetny i utytułowany zapaśnik – wicemistrz świata w stylu wolnym w kategorii 100 kilogramów. Coleman posiada w swojej barwnej karierze takie osiągnięcia jak mistrzowski pas UFC w wadze królewskiej czy zwycięstwo na Pride Openweight Grand Prix. 

59-latek swoją zawodową karierę rozpoczął w 1992 roku. Amerykanin zmierzył się z takimi zawodnikami jak Don Frye, Dan Severn, Igor Vovchanchyn, Antonio Rodrigo Nogueira, Fedor Emelianenko, Mirko Filipović czy chociażby Randy Couture. 

Ostatni zawodowy pojedynek Mark odnotował w luty 2010 roku, gdy przegrał przez poddanie z wspomnianym już Randy Couture. 

Uratował rodziców w pożarze!

W ostatnich dniach doszło do tragicznej sytuacji. W domu rodziców legendy MMA wybuchł pożar. Mark uratował oboje rodziców i wrócił do domu po psa. Amerykanin został natychmiast przetransportowany helikopterem do szpitala w Toledo. Coleman został zaintubowany i walczy o życie. 

O sytuacji poinformował były zawodnik UFC – Wes Sims, który poprosił wszystkich fanów o modlitwę za zdrowie przyjaciela.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis