MMA PLArchiwumHybrid MMALegenda KSW wraca z emerytury już w grudniu! Gala na kanałach Polsatu!

Legenda KSW wraca z emerytury już w grudniu! Gala na kanałach Polsatu!

Hybrid MMA zdecydowanie podkręca tempo. Piętnastego grudnia w Lesznie odbędzie się druga edycja. Co ciekawe będzie już to wydarzenie transmitowane na kanałach Polsatu. W tym momencie poznaliśmy jedne z głównych walk zbliżającego się eventu. Z emerytury powraca do kolejnej walki w klatce legenda KSW – Krzysztof Kułak (31-18-2).

Kułak

Do walk w Polsce wraca nasz reprezentant Daniel Skibiński (19-9). ”Skiba’ zmierzy się z Brazylijczykiem – Leandro Rodrigues (31-15-2). Doświadczony 36-latek aż 25 walk kończył przed czasem w tym 20 przez poddanie. Leandro co ciekawe stoczył już jedną walkę w Polsce. Miało to miejsce na gali 

Absolute Championship Berkut 29 w Warszawie, gdzie musiał uznać wyższość Musy Khamanaeva.

Jeszcze nie opadł kurz po pierwszej gali naszej organizacji a my już chcielibyśmy Was zaprosić na HYBRID MMA 2 -…

Posted by Hybrid MMA on Wednesday, November 8, 2023

Kułak wraca do klatki!

Krzysztof Kułak (31-18-2) to bezwzględnie legenda organizacji KSW. ”Model” to również jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w naszym kraju. 

42-latek ostatnie walki przegrywał z Sidneyem Outlawem (czołowym zawodnikiem organizacji Bellator), Albertem Odzimkowskim oraz Christianem Aguilerą. ”Model” ogłosił zakończenie kariery w MMA – skupił się na walkach w grapplingu. Jak widać Krzysztof został przekonany i powróci do startu. W grudniu jego przeciwnikiem będzie zawodnik publiczności – Maciej ”Majdan” Weihs.

Tak ja mówiliśmy szykujemy dla Was prawdziwą bombę na grudniową galę HYBRID MMA 2 💣💣💣Niech słowo czynem się…

Posted by Hybrid MMA on Sunday, November 12, 2023

Na tej samej gali dojdzie do dość zaskakującego zestawienia, bowiem Jakub Kamieniarz mający na swoim koncie walki w KSW zmierzy się z byłym uczestnikiem ”Love Island” – Jakubem Wiśniewskim, który zaznaczmy ma w swoim CV ponad 30 walk w boksie olimpijskim.  

Kolejne bardzo ciekawe starcie które jest prawdziwą kwintesencją projektu HYBRID MMA… 🤩Naprzeciw siebie staną…

Posted by Hybrid MMA on Wednesday, November 15, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis